daži jautājumi

daži jautājumi

Atbildēt Mirdza » 27 Nov 2015 18:32

1. Kas noticis ar musturs.lv forumu? Logojos neskaitāmas reizes, saka, ka mans profils aktivizēts, bet pie tēmām nelaiž.
2. Šeit arī neņēma pretī manu paroli, lika teikt, ka esmu aizmirsusi. Nu, aizmirsu. Iedeva kaut kādu burtciparu kombināciju, kuru nemūžam neatcerēšos, bet neatrodu iespēju nomainīt.
3. Meklēju maučus. Kaut kur lasīju, kā var pērli uzsēdināt uz malas. Tas bija latviski, bet neatceros - kur. Cerēju, ka musturā, bet tur mani tā arī neielaida.
4. Nastevičas grāmatas man nav.
5, Jā, es reti vairs lietoju rokdarbu forumus, jo reti arī kaut ko daru, bet Ziemsvētki nāk virsū...
6. Uzadīju vienu savu pirmo maucīti un esmu lepna kā gailis uz sūdu čupas. Bet, ja varētu vēl uz malas to pērli uzdabūt - būtu vēl labāk.
Visiem jauku vakaru!
Paldies!
Mirdza

Atbildes: 3
Pievienojies: 10 Mar 2012 00:19

Re: daži jautājumi

Atbildēt Dolly » 27 Nov 2015 23:45

Par mauci uz malas -ja lasīji diezgan sen ,tad tas varēja būt musturā par manu mauci. Ja pareizi saprotu kā Tu gribi ,tad man tas sanāca pavisam nejauši - pirmo valdziņu nocēlu , tad ņēmu pērli un tad adīju grieztos valdziņus līdz pērļu rakstam.Kad maucis bija gatavs ,tad viena otra pērle vairs negribēja palikt savā vietā gar maliņu un izlīda uz malu ,tad es arī pārējās izbīdīju ārā.Cerams ,ka domu gājienu saprati.Tas ir par to sarkano mauci ,kuru Tu apskatīji.
Upsss... Apskatīju savu mauci - pamatdoma laikam bija tris pērļu rindiņa pie malas un tad tālāk viducī pērļu raksts . Un tad tā pati malējā izlīda ārā.

Par ''labisko'' paroli nemācēšu teikt ,bet kad beidz skatīties ,tad NEspied pogu ''Iziet"' ,tad katru reizi nevajadzēs rakstīt paroli.
Lietotāja avatars
Dolly

Atbildes: 54
Pievienojies: 27 Aug 2011 07:38
Atrašanās vieta: Liepāja

Atbildēt Mirdza » 28 Nov 2015 01:39

Dolly rakstīja:Par mauci uz malas -ja lasīji diezgan sen ,tad tas varēja būt musturā par manu mauci. Ja pareizi saprotu kā Tu gribi ,tad man tas sanāca pavisam nejauši - pirmo valdziņu nocēlu , tad ņēmu pērli un tad adīju grieztos valdziņus līdz pērļu rakstam.Kad maucis bija gatavs ,tad viena otra pērle vairs negribēja palikt savā vietā gar maliņu un izlīda uz malu ,tad es arī pārējās izbīdīju ārā.Cerams ,ka domu gājienu saprati.Tas ir par to sarkano mauci ,kuru Tu apskatīji.
Upsss... Apskatīju savu mauci - pamatdoma laikam bija tris pērļu rindiņa pie malas un tad tālāk viducī pērļu raksts . Un tad tā pati malējā izlīda ārā.

Par ''labisko'' paroli nemācēšu teikt ,bet kad beidz skatīties ,tad NEspied pogu ''Iziet"' ,tad katru reizi nevajadzēs rakstīt paroli.

Paldies! Es biju domājusi, vai varbūt var pērli adot uzsēdināt uz malas visā mauča garumā. Tā, kā tas izskatās, nobeidzot brošas malu. Iznāk tāda smuka pērļu rinda gar visu malu. Bet varbūt adot to nevar, jo tā mala iznāk pabieza. Es izņurcījos tā un šitā, bet man nesanāca, negrib sēdēt uz pašas malas, griežas uz labās puses virsmu.
Nu, tas nekas. Es rīt pamēģināšu ar šūšanu, tāpat kā brošai, redzēs, vai sanāks... Ja nē, arī nekas. Maucis ir foršs tāpat. Es uzadīju mazu - 22 valdziņus, gandrīz tāda plata aproce, jo man tie apdāvināmi tādi fērlīgi. Es arī nedošu viņiem divus, ja gribēs, tad uzadīšu atsevišķi. Es ļoti sen uzadīju aproci šādi, bet pērles savēru virsū dažādas gan pēc krāsas, gan pēc izmēra. Izskatījās OK, bet ar laiku izstaipījās, vajadzēja uzlīmēt uz ādas.
Pati jau gadiem ar maučiem dienu un nakti, bet man tādi ikdienišķi, bez pērlēm. Paldies un arlabunakti!
Mirdza

Atbildes: 3
Pievienojies: 10 Mar 2012 00:19

Atbildēt Binga » 29 Nov 2015 16:59

Mirdza! Lasi @pastu ;)
Lietotāja avatars
Binga

Atbildes: 561
Pievienojies: 22 Aug 2011 20:10
Atrašanās vieta: Rīga

Atgriezties uz Sarunas par šo un to