Grāmatu "tārpotava"

Re: Grāmatu "tārpotava"

Atbildēt fiasko » 29 Mai 2013 20:52

Beta
Grāmata ir diezgan liels sū... manuprāt, bet filma gan ir mīlīga, jo tajā daudz vairāk tiek uzsvērta tieši Francija un Džūlija ar burvīgu Merilu Strīpu, kas, liekas, riktīgi kaifo spēlējot tādu mazliet pajokainu kundzīti :)
Lietotāja avatars
fiasko

Atbildes: 282
Pievienojies: 23 Aug 2011 09:17

Atbildēt Beta » 30 Jūl 2013 22:46

Pabeidzu lasīt Džordža Mērfija "Tavs zemapziņas spēks". Ir ko padomāt un domāt. Sākumā, pēc nopirkšanas baidījos pat klāt ķerties :D Bet tad pamazām, pa mazām porcijām vakaros pirms gulētiešanas un aizgāja tā lieta :thumbup:
Šobrīd lasu un smejos par Stīvena Klārka "Ellīgs gads Parīzē". :thumbup: Piemēram, par austeru ēšanu galvenais varonis izsakās īpaši sulīgi: "Es sekoju pārējo piemēram un, iespiedis citrona sulu atvērtajā gliemežvākā (austeres bija vēl dzīvas un sāpīgi sarāvās, kad uzpilēja sula), tās saturu iegāzu rīklē. Nebija nemaz tik nepatīkami. Pēc garšas mazliet atgādināja ar citronu atšķaidītas bronhu gļotas." :lol: Labu ēstgribu! ;)
Lietotāja avatars
Beta

Atbildes: 206
Pievienojies: 08 Sep 2011 21:20

Atbildēt Kefīrs » 30 Jūl 2013 23:07

Vai, cik pariebīgi izklausās (izlasās). Es šobrīd lasu Sofi Oksanenas Atīrīšanos. Info par saturu http://www.delfi.lv/kultura/news/books/sofija-oksanena-attirisanas.d?id=36912481! Grāmata interesanta, bet... Pāršķirot katru izlasīto lapu atkal un atkal uzdodu sev jautajumu par cilvēciskā saprāta tumšajiem nostūriem un cinisma bezgalību. Nav nekāds easy peasy gabals.
Nākamā rindā ir Nīla Geimena Amerikāņu dievi. LV grāmatu blogeri šo darbu ir saslavējuši bezjēgā... Nu čo, izlasīsim un spriedīsim!
Lietotāja avatars
Kefīrs

Atbildes: 118
Pievienojies: 20 Aug 2011 07:21

Atbildēt Beta » 31 Jūl 2013 12:46

Kefīrs rakstīja:Vai, cik pariebīgi izklausās (izlasās).
Nu, es jau izvēlējos citēt to vienkāršāko gabalu. Bet bija lapas, kur ļoti sulīgi, bet vienlaikus arī lietišķi smieklīgi aprakstīts ātrais sekss :lol:
Kefīrs rakstīja: Es šobrīd lasu Sofi Oksanenas Atīrīšanos. Info par saturu http://www.delfi.lv/kultura/news/books/sofija-oksanena-attirisanas.d?id=36912481! Grāmata interesanta, bet... Pāršķirot katru izlasīto lapu atkal un atkal uzdodu sev jautajumu par cilvēciskā saprāta tumšajiem nostūriem un cinisma bezgalību. Nav nekāds easy peasy gabals.
Laikam atturēšos no šīs grāmatas rokā ņemšanas (plauktā nemaz nav), jo esmu gana izmalusi grāmatas par cilvēku piedzīvoto Sibīrijā un dīpīšu nometnēs. :cry:
Lietotāja avatars
Beta

Atbildes: 206
Pievienojies: 08 Sep 2011 21:20

Atbildēt Kefīrs » 31 Jūl 2013 15:24

Par Sibīriju un izsūtījumiem šeit nav. Grāmata ir vairāk par atriebību, naidu, kas cilvēkos saglabājas pat 50 gadus pēc notikušā. Un naids ir izveidojies tieši cilvēku savstarpējo attiecību pinekļos nevis naids pret padomiju un tā... Bet nu autorei pilna galva ar tarakāniem, jo, lai ko tādu izdomātu savā daiļdarbā, kaut kripata no tā visa ir jājūt arī pašam.
Gribu teikt, ka noteikti šo grāmatu izlasīšu līdz galam un jau tagad zinu, ka atcerēšos viņu vēl ilgi. Bet nekad dzīvē nepārlasīšu otreiz.
Lietotāja avatars
Kefīrs

Atbildes: 118
Pievienojies: 20 Aug 2011 07:21

Iepriekšējais

Atgriezties uz Sarunas par šo un to

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis