Pilnmēness??

Pilnmēness??

Atbildēt Dolly » 25 Feb 2013 18:36

Vai nu pilnmēness vai palieku veca ,bet gribu pakašķēties .... Dzerot prettemperatūras tējas ,iedziļinājos tādā žurnālā kā ''Praktiskie rokdarbi'' un nesapratu kādai auditorijai tas domāts.
Raksts '' Nāk meitene baltās zeķēs ..'' Aprakstīts kā jāada pusgarās mežģiņu zeķes - tātad vajadzēs : ""Vienam sieviešu īso zeķu pārim , ..VĪRIEŠU :o tik un tik dzijas.Aprēķinam cik vajadzēs uzmest valdziņus -3v/1cm *23 cm apkārtmērs=69 v, bet metam 4*14 = 56 valdziņus,no kuriem nu nekādīgi nesanāk dotais raksts,jo raports ir 24 valdziņi.Aprēķins vienkārši ir augstākās matemātikas līmenī.Tālāk palika neinteresanti. Garo zeķu aprakstā nemaz neiedziļinājos ,jo tādas man jau bija pirms 30+ gadiem. Ja kāds skuķēns gribēs sev uzadīt šādas zeķes vai ōme mazmeitiņai... :( ,nu nekas nesanāks.
Ne jau tas vien nošokēja,bet ir lietas ,kuras tik labi nepārzinu ,tā kā tur ar var būt visādi brīnumi.
Pirmā lapā atruna- ''Par žurnālā publicēto shēmu un aprakstu pareizību atbild darbu autori'' ,bet 90 % žurnālā esošo darbu autors ir minēts viens un tas pats vārds. Tad kāda mārrutka pēc ir vajadzīgi šādi žurnāli ? Un ne viens vien.
Labi ,ka pati parasti adu kā izskatās ;) , ja vajag ir I-nets un nav vajadzīgi nesaprotami apraksti.
Tāks ..izkratīju sirdi. ;)
Lietotāja avatars
Dolly

Atbildes: 54
Pievienojies: 27 Aug 2011 07:38
Atrašanās vieta: Liepāja

Re: Pilnmēness??

Atbildēt Chita » 25 Feb 2013 20:58

:)
Vai tāpēc Tev devu žurnālu??? :D
Bet raksts par Leonu Leščinski un adīšanu tak bija foršs, vai ne??
Chita

Atbildes: 117
Pievienojies: 26 Aug 2011 18:04

Atbildēt Beta » 25 Feb 2013 21:09

Dolly Pilnmēness ir, tas tiesa. Bet es šādus žurnālus nepērku/nelasu vispār, jo tiešām - viss rodams netā un Youtoubē :thumbup: Galvenais - zināt pareizos atslēgas vārdus (pieņemu, ka šādi angļu/vācu/citas valodas nepratēji var ielauzīties šajās valodās, jo tiek parādīts video) :!: Būs jau labi, Dolly, uzraksti tai autorītei kādus sirsnīgi skarbus vārdus un miers Tavā sirsniņā (es tā noteikti darītu!).
Lietotāja avatars
Beta

Atbildes: 206
Pievienojies: 08 Sep 2011 21:20

Pilnmēness??

Atbildēt Intuncītis » 25 Feb 2013 21:21

Pilnmēness noteikti pie vainas, vai arī dzer aplamu prettemperatūras tēju! :D
Intuncītis

Atbildes: 182
Pievienojies: 25 Aug 2011 16:05

Atbildēt Lapsa » 25 Feb 2013 22:05

Nopirku šo žurnālu pa ceļam uz Latgali, lai palasītos autobusā. Ieinteresēja vāka foto ar Leonu Leščinski. Malacis, vecis! Bet nekā cita prātīga tajā žurnālā tiešām nav. Pat zinot, ka ne visām tantiņām laukos ir dators un internets, šis žurnāls viņām neiemācīs neko! Tekstilmozaīka, dekupāža, pērļošana... Tas tā kā jaunākai vecuma kategorijai. Lauku sirmmāmiņai tiešām derētu tikai zeķu apraksts.
Sasmīdināja mani 30.lappusē "dinozaura aste", ko it kā izdomājusi tāda Alla Kuruzo... Ha! Mana tante šitādus tepiķīšus šuva jau tajos laikos, kad es pilnā augumā zem galda staigāju. Mums pilna māja bija ar tādiem, pirts priekšnamā vēl tagad viens labu labais stāv, no tīra krimplēna.
Lietotāja avatars
Lapsa

Atbildes: 247
Pievienojies: 20 Aug 2011 05:46

Pilnmēness??

Atbildēt Intuncītis » 26 Feb 2013 09:33

Leščinskis jauki runā par adīšanu! :thumbup:
Intuncītis

Atbildes: 182
Pievienojies: 25 Aug 2011 16:05

Atbildēt Beta » 26 Feb 2013 12:14

Intuncītis rakstīja:Leščinskis jauki runā par adīšanu! :thumbup:

Varbūt kāda var ieskenēt un "palaist pa riņķi" to jauko runāšanu? :?: :idea:
Lietotāja avatars
Beta

Atbildēt Dolly » 26 Feb 2013 13:45

Beta - https://picasaweb.google.com/1159401560 ... qikaDP6AE#

Par tām zeķēm taču neizlasīju pašu galveno -''Tādas mums ne katrai būs pa spēkam.Taču tas ir radošs izaicinājums.'' :roll:
Lietotāja avatars
Dolly

Atbildes: 54
Pievienojies: 27 Aug 2011 07:38
Atrašanās vieta: Liepāja

Atbildēt Beta » 26 Feb 2013 21:44

Paldies, Dolly. Tiešām jauks raksts un viņa teiktais par adīšanu :) :thumbup:
Lietotāja avatars
Beta

Atbildēt Sandra Mika » 27 Feb 2013 09:57

tas tak vecais labais vecmeistaru joks ar tāda apraksta iedošanu, ka neko nevar izdarīt. Mums šādi bieži gadās aušanā (un arī vecāka gadagājuma kundzītes par šo bieži izsakās), ka kārtīgs meisars iedodot sava darba aprakstu ar kļūdu, lai cits to nevar izdarīt, bet iet mācībā pie šī meistara;) Vai nu tiešām latvju mentalitāte, vai arī vienkārši stulbums un paviršība!
Es uz šīm zeķēm dikti noskatījos, jo patika. Žurnāla ideja nav slikta, bet izpildījums un iekļautais materiāls tiešām ir šauram interesentu lokam. Vismaz pagaidām.
Lietotāja avatars
Sandra Mika

Atbildes: 53
Pievienojies: 05 Nov 2012 16:46

Nākošais

Atgriezties uz Sarunas par šo un to

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis