Sarunas par teijāteri

Re: Sarunas par teijāteri

Atbildēt Beta » 30 Mar 2013 20:52

Atreferēju kādas radinieces viedokli par "Pirmā grēka līci" DT. Sižetam ne vainas (vecu ļaužu mīlestība), bet par daudz lamāšanās un rupjību burtiski katrā teikumā (Ē.Hānberga teksts?), kas traucējis uztvert domu. Līdz ar to vulgāri un prasti...
Lietotāja avatars
Beta

Atbildes: 206
Pievienojies: 08 Sep 2011 21:20

Atbildēt fiasko » 31 Mar 2013 00:27

Mana mīlestība joprojām pieder JRT (ne jau 100% visām izrādēm), "Latviešu mīlestība" arī otrreiz skatoties bija laba izrāde, ar stāvaplausiem beigās. Daudziņš, Znotiņš, Krūmiņš, Zariņa un Broka, vēl Keišs - mīļākie aktieri uz vienas skatuves vienā izrādē.

Kuzņecova porcelānā
Piparmētru tēja gardā,
Lapas lēni kustas tējā
Neparastā mīlasdejā.

Eh, jāmeklē rokā, kur CD ar šīm dziesmām.
Lietotāja avatars
fiasko

Atbildes: 282
Pievienojies: 23 Aug 2011 09:17

Atbildēt Beta » 19 Apr 2013 16:58

"Žurka [ne]būs" LNT - nu tā, ar Dievu uz pusēm. Labi, ka blakus bija vecākais jauneklis, kas dažus apsmaidītos sižetus no pop-izklaides nozares man paskaidroja. Tomēr palika tāda kā nekonsekvences piegarša no scenārija viedokļa (no sērijas "pateica A, bet B tā arī nesekoja"). :cry: Pagājušā gada "100 grami žurkas 2012" bija labāki... :roll:
Lietotāja avatars
Beta

Atbildēt zekje » 21 Apr 2013 13:50

Es arī redzēju Žurka [ne] būs, bet "dzīvajā" = Nacionālajā. Pirmkārt, man politiskie joki vispār ne pārāk, jo tur ir ļoti slidena tā bezgaumības robeža. Otrkārt, ja scenārijs nav spēcīgs, tad tas nagabiņš aktieris var līst no ādas laukā, bet - nebūs. Tomēr man tieši aktieri patika, jo man dziedošie aktieri patīk. Atdeve no viņiem bija fantatiska. Varbūt ne pārāk simpatizā Zane Dombrovska, ko manāmi fīrē par prīmu, liekot pirmajās vietās. Nav viņai vēl iekšās, lai gan dzied skaisti un cenšas jau meitene.
Nu un šova lielākā vērtība bija aktieru degsme un enerģijas devums, ko pa TV nevar sajust.
zekje

Atbildes: 155
Pievienojies: 19 Mar 2012 13:53

Atbildēt Beta » 21 Apr 2013 17:17

zekje rakstīja:Es arī redzēju Žurka [ne] būs, bet "dzīvajā" = Nacionālajā. Nu un šova lielākā vērtība bija aktieru degsme un enerģijas devums, ko pa TV nevar sajust.
:lol: ;) Hi-hi, Tu arī "uzrāvies" uz tā "LNT", ko paši aktieri [saskaņā ar scenāriju] izmantoja, runājot par "Latvijas Nacionālā Teātra top10" :thumbup: Es jau arī runāju par skatīšanos "dzīvajā", jo nav dzirdēts, ka zināmā komerctelevīzija rādītu kādu izrāžu ierakstus :roll: Un šo izrādi viņi vispār pat nepieminēja savā reti sastopamajā kultūras ziņu "apskatā" :x
Lietotāja avatars
Beta

Atbildēt zekje » 21 Apr 2013 18:29

Beta
Man nav TV kastes mājās, tāpēc es padomāju - ja nau pa TV rādījuši. Un uz ''žurkveidīgo" šovu biju pirmo reizi, jo man šīs joku, pāsvarā politisko joku izrādes vispār ne pārāk. Tāpēc man piedodama jebkāda nezināšana :)
zekje

Atbildes: 155
Pievienojies: 19 Mar 2012 13:53

Atbildēt Inita » 07 Mai 2013 08:59

Grenholma metode - JRT, patika un rosināja uz ļoti lielām pārdomām par to, uz ko esam gatavi, lai tikai iegūtu kāroto amatu,un cik mēs esam iecietīgi pret citādajiem.
Inita

Atbildes: 15
Pievienojies: 26 Aug 2011 20:25

Atbildēt lolo » 08 Mai 2013 15:35

un domas par LEDUS. KOLEKTĪVA GRĀMATAS LASĪŠANA AR IZTĒLES PALĪDZĪBU RĪGĀ ?
biju paredzēts iet ar vīru, bet beigās sanāca ar meitu.
divas dienas pārrunājām izrādi, bet tā arī nesapratām vēstījumu.
lolo

Atbildes: 6
Pievienojies: 16 Jan 2013 10:23

Atbildēt Lapsa » 09 Mai 2013 13:36

"Primadonnas" Dailē. Ja gribi izsmieties no sirds - ir īstais gabals, kur to darīt. Man patīk komēdijas ar pārģērbšanos. Un Rešetins... Mmmmm...
Lietotāja avatars
Lapsa

Atbildes: 247
Pievienojies: 20 Aug 2011 05:46

Atbildēt fiasko » 22 Mai 2013 20:54

JRT "Muša". Izcila aktierspēle, Elita Kļaviņa patiešām pelnīti saņēma Spēlmaņu nakts balvu. Saturs, jā, smags, bet tad, ja cilvēks daudz maz tomēr Baltijas vēsturi ap/pirms/pēc Otrā pasaules kara zina, tad tāds pārsteigums jau tomēr nav. Bet izrāde, par kuru saka - jā, šeit aktieri tik ļoti iedzīvojas izrādē, ka to var redzēt, to var just (kā jau mazajā zālē, kur katrs skatiens, žests ir skatītājiem uztverams). Es teiktu, ka vērts redzēt :)
Joprojām mīlu JRT! Nešaubīgi.

JRT "Ledu" redzēju sen, kad tikko sāka. Atceros tikai, ka bija dīvaini, bet nesapratām, kas tur īsti bija :)
Lietotāja avatars
fiasko

Atbildes: 282
Pievienojies: 23 Aug 2011 09:17

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Sarunas par šo un to

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis