Sarunas par teijāteri

Re: Sarunas par teijāteri

Atbildēt Lapsa » 26 Nov 2012 13:13

Binga rakstīja:Nacionālajā iesaku "Parīzes Dievmātes katedrāli"

Es laikam tomēr atturēšos. Niku un Igo nav viegli pārspļaut.
Lietotāja avatars
Lapsa

Atbildes: 247
Pievienojies: 20 Aug 2011 05:46

Atbildēt Lapsa » 07 Feb 2013 16:47

Ja kāds ir redzējis Nacionālajā "Īsto teātri" un nav piečurājis bikses, spiežu roku! Nesen noskatījos "Īsto bērnību", nu nav tas... Nē, skatīties var, bet es kaut kā nepavilkos. Varbūt tāpēc, ka dārziņā neesmu gājusi.
Lietotāja avatars
Lapsa

Atbildēt Lapsa » 12 Feb 2013 23:20

Nu labi, turpināšu sarunāties pati ar sevi. Galu galā gudram ar gudru vienmēr ir interesanti :D
Par izrādi "Finita la comedia" ir dzirdētas daudz un diametrāli pretējas atsauksmes. Es negrasījos iet, bet kaut kā liktenis pats aizveda. Un nenožēloju! Ja iztur pirmās 30 minūtes un neatstāj zāli, ir ļoti pat pieklājīga izrāde. Nav jau arī ko īpaši brīnīties - Skrastiņu Artūrs spējīgs nospēlēt jebko! Ja ir iekāriens redzēt, no sirds iesaku sasiet vīru un paņemt līdzi! Viņam arī būs, par ko padomāt ;)
Lietotāja avatars
Lapsa

Atbildēt zekje » 13 Feb 2013 11:01

Lapsa
Tu runā, runā - es lasu :D Man ļoti patīk teātris, esmu arī pati uz skatuves kāpusi nopietan līmeņa pašdarbībā, bet nu tā ir sanācis, ka es uz teātri tieku tik reti, ka labprāt vismaz te izlasu, kas un kur notiek.
zekje

Atbildes: 155
Pievienojies: 19 Mar 2012 13:53

Atbildēt Anča » 14 Feb 2013 17:52

Es arī cītīgi lasu :)
Anča

Atbildes: 18
Pievienojies: 13 Dec 2012 15:46

Atbildēt Beta » 14 Feb 2013 22:25

Lapsa rakstīja:Nu labi, turpināšu sarunāties pati ar sevi. Galu galā gudram ar gudru vienmēr ir interesanti :D
Lai Tev nebūtu skumīgi, pievienošos. Novembrī ar vecāko (7.kl.) aizgājām uz JRT "Kapu svētkiem" (viņam literatūrā jau 2.gadu ir uzdevums noskatīties kādu izrādi un tad rakstīt recenziju pēc noteiktas shēmas). Tad nu lūkojām tuvāko teātru repertuāru un trāpījām uz šo. Puika bija apmierināts un es arī (nu, man jau vispār jebkura iziešana cilvēkos pēdējā gada laikā ir svētki ;) :D ). Ar humoru par nopietno un arī īss ekskurss vēsturē. Pati vēl LR1 "Kultūras Rondo" biju dzirdējusi par izrādes tapšanu, ko tad arī papildus pastāstīju jauneklim.
Vispār jau mani priecē iespēja tagad biļetes nopirkt tīmeklī uz izdrukāt - tad nav jāveic "svētceļojums" uz teātri zīlējot - būs vai nebūs :?: :roll:
Lietotāja avatars
Beta

Atbildes: 206
Pievienojies: 08 Sep 2011 21:20

Atbildēt Beta » 17 Feb 2013 23:58

Mihaila Čehova Rīgas krievu teātris, R.Blaumaņa "Indrāni" super, super, super!!! :thumbup: 1.daļa ļoti spēcīga emocionāli (temperamentīga), 2.daļā daudz simbolu scenogrāfijā. http://www.trd.lv/lv/izrades/izrades/indraani/ Esmu apmierināta, ka gaidīju mēnesi, lai tiktu uz izrādi (repertuārā šī izrāde iekļauta reizi mēnesī). Ja saprot krieviski, vispār labi, jo titrējumos daudzas kļūdas (piemēram, "sakumi", kas nozīmē "dakšas", rakstītas kā "sākumi"...). Bet šis bija vienīgais sīkums, kam piesienos ;) [profesionālais kretīnims, ehhhh] :roll:
Lietotāja avatars
Beta

Atbildes: 206
Pievienojies: 08 Sep 2011 21:20

Atbildēt silis1 » 22 Mar 2013 15:53

Oņegins Dailē :thumbup:
silis1

Atbildes: 84
Pievienojies: 08 Nov 2012 13:28

Atbildēt Lapsa » 27 Mar 2013 10:48

"Pirmie aplausi" JRT. Aktieru ansamblis tāds, ka es uz viņiem ietu skatīties arī tad, ja viņi tikai iznāktu un stāvētu uz skatuves. Bet visādi citādi - neko tik dīvainu vēl nekad nebiju redzējusi. Drīzāk nepatika, nekā patika.
Lietotāja avatars
Lapsa

Atbildēt Inita » 28 Mar 2013 09:05

"Kabalas noslēpumi" JRT. Drīzāk nepatika kā patika, izņemot fantastisko Gundara Āboliņa un Regīnas Razumas saspēli pirmā cēliena beigās.
Inita

Atbildes: 15
Pievienojies: 26 Aug 2011 20:25

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Sarunas par šo un to

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis