KnitPro adatu pasūtīšana

Pērkam , pārdodam materiālus, darba rīkus, gatavus rokdarbu izstrādājumus un piedāvājam savus pakalpojumus rokdarbos.

Re: KnitPro adatu pasūtīšana

Atbildēt zekje » 01 Mar 2016 14:58

Pasūtījums ir apkopots? Vēlmes saņemtas? Es sūtīju epastu, man nekāda atiblde neatnāca. Tak adīt gribas, jaunas adatas gribas, a te klusums.
zekje

Atbildes: 155
Pievienojies: 19 Mar 2012 13:53

Atbildēt farilis » 02 Mar 2016 10:31

Es savukārt pavirināju katalogus,cenu lapas un sapratu,ka šitāda sūtīšana man nav ērta. Pētīt izpētiju,bet vēl rakstīt pasūtījuma anketu,@... Nu ka nav ,lai nav,adīšu ar senākām adatām.
farilis

Atbildes: 109
Pievienojies: 30 Okt 2011 11:34
Atrašanās vieta: Skrīveri.

Atbildēt Binga » 03 Mar 2016 12:23

@pastu aizsūtīju, atbildi nesaņēmu, vai saskaitīta :roll: Nav jau pirmais pasūtījums, tapēc nesatraucos, gan jau viss OK. Galu galā " Elīzē" vai " Santā" adatas vēl tirgo :D
Lietotāja avatars
Binga

Atbildes: 561
Pievienojies: 22 Aug 2011 20:10
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt KnitPro » 03 Mar 2016 14:04

Sveikas!

Šodien ķeramies klāt pasūtījumu apkopošanai. Adatu pasūtīšana nav mans pamatdarbs tamdēļ viss tik raiti neiet ;)
KnitPro

Atbildes: 24
Pievienojies: 15 Feb 2014 18:44

Atbildēt KnitPro » 03 Mar 2016 14:06

Lotina rakstīja:Paldies,Binga! Noteikti,kā slikti skatījos :) :D
Par kamolā tinëju,es pati domāju,ka vismaz ap60€ vai vairāk vinjš varëtu maksāt...gribëtos jau ,lai būtu Tava versija,bet .... :D

Jā, skatos atkal jau viņu mājas lapā ir vairāk preču kā man pieejamā cenu lapā :( Dabūju tikko jaunu, tinējam kods 10941, cena 28.54eur
KnitPro

Atbildēt KnitPro » 03 Mar 2016 14:08

zekje rakstīja:Pasūtījums ir apkopots? Vēlmes saņemtas? Es sūtīju epastu, man nekāda atiblde neatnāca. Tak adīt gribas, jaunas adatas gribas, a te klusums.

Šodien ķeramies klāt, ja šodien, rīt nesaņem no mums @ tad lūdzu dod ziņu ;)
KnitPro

Atbildēt KnitPro » 03 Mar 2016 14:10

farilis rakstīja:Es savukārt pavirināju katalogus,cenu lapas un sapratu,ka šitāda sūtīšana man nav ērta. Pētīt izpētiju,bet vēl rakstīt pasūtījuma anketu,@... Nu ka nav ,lai nav,adīšu ar senākām adatām.

Nevienam tak virsū nebāžos ;) Piedāvājums tiešām ir plašs, saprotu ka ne visiem lemts tajā orientēties.
KnitPro

Atbildēt KnitPro » 03 Mar 2016 14:12

Binga rakstīja:@pastu aizsūtīju, atbildi nesaņēmu, vai saskaitīta :roll: Nav jau pirmais pasūtījums, tapēc nesatraucos, gan jau viss OK. Galu galā " Elīzē" vai " Santā" adatas vēl tirgo :D

Ir, no Tevis @ paldies, viss kārtībā!
KnitPro

Atbildēt KnitPro » 16 Mai 2016 17:25

Sveikas!

KnitPro neatslābst un atkal ir daudz smukumu. īsumā par jaunumiem:

1. Royale sērija - krāsainās koka. Gan zeķadatas, gan single pointed, gan maināmās, gan dažādos komplektos, kam ir pasakaina dizaina maciņi.
2. JUMBO BIRCH - resno dziju cienītājiem numuri ar 20mm up to 35 mm.
3. Jauna dizaina somiņas Skatīt katalogā, pieejamas no 1.jūlija. Tagad mājas lapā nebūs
4. jauni izmēri Basic Birch kā arī Zing skrūvējamās adatas 3.50mm - 8.00mm
5. fiksētās apaļadāmās mazās tagad arī Symphonie un Nova - 25cm mazajiemdarbiņiem
6. Jauna sadaļa Gift sets. The Limited Edition Karbonz (Box of Joy) and Royale (The Luxury Collection)
7. Jauni aksesuāri
•krāsaini kabeļi, katram izmēram sava krāsai, lai ir skaidrs cik kurš gars
40cm: Yellow
50cm: Blue
60cm: Neon Green
80cm: Orange
100cm: Red
* dzijas griezējs
* repair hooks - kļūdu labotāji?! nenāk prātā labāks skaidrojums - Smooth laminated birch wood hooks on one end and needle on the other. It easily moves through the knitting project and allows to repair stitches with ease. Comes in 3 sizes, suitable for all yarns weights.
* izskatās dikti labas šujamās adatas These bigger needles are used for sewing your knitting projects and weaving in loose strands. Comes in pack of three, ranging in size from small to large.
* un vēl kas interesants. Circular needles protector The Circular Needle Keepers not only protects your needles, but they also hold the live stitches on your needles, protect the joins of your needles (where the cable meets the metal connector), protect the materials in your bag, and the bag itself. You can feel free to shove your knitting and needles into your bag with no worry. Comes in a pack of three pieces.

pagaidām gan nespēju vizualizēt kā darbojas, bet kataloga ir smuka bilde. Pilno katalogu varat augšuplādēt šeit: https://knitpro.wetransfer.com/download ... 125/d9f232

Jaunā cenu lapa https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

Pasūtījuma lapa https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

Par cik daļa pieejama tik no 1.jūlija tad domāju, ka gaidīšu pasūtījumus līdz jūnija 3. nedēļai ti 20.06. lai varu apkopot un 30.jūnijā pasūtīt, lai paspēj līdz nometnei atsūtīt
KnitPro

Atbildēt fransuaza72 » 24 Mai 2016 14:45

Labdien,meitenes!
Jaunumi daudz un gribas ar visu,bet pietiks iesākuma :lol: :lol: :lol: pasūtījumu veicu ....tagad tikai gaidīšanas laiks. :thumbup:
fransuaza72

Atbildes: 18
Pievienojies: 17 Mai 2013 15:45

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Andele

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis