Smukas un neredzētas zeķes

Re: Smukas un neredzētas zeķes

Atbildēt Binga » 26 Sep 2012 08:15

Lotina rakstīja:Viņas jau arī ir uz apaļadāmajām adītas,bet tie malas v. izskatās saadīti vai pieaudzēti?! :!: :!: :?:

Vienas krāsas ietvaros ,kad zigzaga virziens pa kreisi, tad saada, bet kad pa labi - pieaudzē. :)
Lietotāja avatars
Binga

Atbildes: 561
Pievienojies: 22 Aug 2011 20:10
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Lotina » 27 Sep 2012 17:41

Meitenes,es galīgi blonda vai kā,et,adot pēc dotās shēmas,man sanāk,ka vienā pusē saistas kopā,bet otrā nekad nav otras krāsas pavediens,tas nozīmē,ka kopā neiet.Es tur krustoju abu krāsu pēdējos v.,griežu riņķī ,adu atpakaļ.Man nepatīk kā tā vieta izskatās.Otrā pusē,kur satiekas pavedieni ir ok.Angliski nesaprotu ne vārda,tāpēc aprakstu nevaru izmantot.Varbūt kāda jau iebraukusi šai lietā un var man pateikt kā darīt vai ko daru ne tā.Lūdzu,lūdzu... :oops:
Lotina

Atbildes: 38
Pievienojies: 26 Sep 2011 15:35

Atbildēt cukca » 27 Sep 2012 18:57

Uzreiz saku- neesmu pati adījusi, bet tas jau neliedz domāt un gudri mācīt citus:lol:
Kad aizada līdz tai vietai, kur jākrusto krāsas, bet nav otras rindas pavediena, atstāj to krāsu mierā un ada līdz tai vietai ar otru krāsu, tad abas satiekas un var ,, sakrustot,, :D , un atkal vispirms ar pirmo krāsu līdz rindas vidum, kur jākrusto un atkal ada otru krāsu un tad krusto. Varbūt tā...?!
cukca

Atbildes: 34
Pievienojies: 02 Mar 2012 17:15

Atbildēt baiba » 28 Sep 2012 00:10

Lotina
Nebūs īsti riktīgi...ar to krustošanu. Pagrieziena vietā domāts W&t (wrap and turn) tas ir aptin nākamo valdziņu,apgriezies un adi atpakaļkārtu.Šito metodi vislabāk saprast paskatoties video
http://www.youtube.com/watch?v=8Z9R1BqCbz4&feature=related
pameklē vēl kādu citu variantu ar atslēgvārdu W&t
Es līdz papēdim esmu tikusi. Nav tik traki, sākumā baigi lēni gāja.Sākumā čakarējos ar žilku, bet ātrāk tomēr uz 3 zeķu adatām (4. darba adata)
Lietotāja avatars
baiba

Atbildes: 418
Pievienojies: 19 Aug 2011 21:11

Atbildēt Lotina » 28 Sep 2012 11:53

Paldies,meitenes!Nu jau sapratu!Tagad vairs neliekas grūti,es arī adu klasiski,bet ar visām 5.Ar žilku man bija grūti. :thumbup:
Lotina

Atbildēt Lotina » 28 Sep 2012 12:01

Nu neko vairs nesaprotu!Noskatījos video,tas ir pavisam kas cits,bet man tik smuki ar krustošanu sanāca!šis jau kā nepabeigtās kārtas,bet kā tad piesaista to otru krāsu? :shock:
Lotina

Atbildēt cukca » 28 Sep 2012 17:34

Baiba! Tev taisnība.... kā vienmēr. :thumbup:
cukca

Atbildes: 34
Pievienojies: 02 Mar 2012 17:15

Atbildēt baiba » 04 Okt 2012 09:50

Esmu gandrīz uzadījusi pirmo zeķi, bet laikam metīšu plinti krūmos. Pilns ar gļukiem...vismaz pāris reizes esmu lielu gabalu ārdījusi atpakaļ un vispār šitā metode adīt pa apli turp-atpakaļ nenormāli lēni iet.
Vēl viens iemesls, kādēl nepatīk ir konstrukcijas primitīvisms....tur vispār nav nekāda pēdas pacēluma, tādēļ īpaši ērtas viņas nebūs.
Man līdzīga pieredze ir ar šitām zeķēm
http://www.ravelry.com/patterns/library/double-heelix
Vienu zeķi priekš kolekcijas uzadīju, otrai pietrūka pacieības. Šitām arī ir tikai papēdis, pēda un stulms, bet pēdas pacēluma, klasiskā izpratnē, pietrūkst.
Lietotāja avatars
baiba

Atbildes: 418
Pievienojies: 19 Aug 2011 21:11

Iepriekšējais

Atgriezties uz Vērtīgas idejas internetā

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis