Jautājums adītājām

Re: Jautājums adītājām

Atbildēt zanda » 09 Mai 2013 23:11

Paldies par komentāriem. Skaidrs viss ar jums :) Domāsim kā tālāk dzīvot, ko darīt ar adītprieku un gribēšanu nopelnīt.
Vēl interesanti zināt cik daudzām adītprieks saistas ar nopelnīšanu?
zanda

Atbildes: 4
Pievienojies: 27 Okt 2012 11:34

Atbildēt baiba » 09 Mai 2013 23:20

zanda
Pamēģini kaut ko ielikt Ravelry par maksu - tad redzēsi kā ies ar to biznesu. :lol:
Atceries tikai, ka mūsu standarta latviešu adītāja (kas neada pāc angļu aprakstiem) uzreiz brēks, ka neder apraksts, bet vajag visu shēmā uzzīmēt.
Lietotāja avatars
baiba

Atbildes: 418
Pievienojies: 19 Aug 2011 21:11
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt zumza » 09 Mai 2013 23:25

Ir pelnīts ar adītprieku, pa druskai nopelnu arī tagad. BET - ir gadījies lasīt sirdi plosošas vaimanas par amorāliem ļaudīm, kas nekaunās par savu rokdarbu naudu prasīt :D Baidos, ka tie paši brēcēji varētu būt daļa no tiem, kas labprāt izmantotu latvisku aprakstu. Protams, par velti.
Lietotāja avatars
zumza

Atbildes: 97
Pievienojies: 20 Aug 2011 12:32

Atbildēt zumza » 09 Mai 2013 23:29

baiba rakstīja:zanda
Pamēģini kaut ko ielikt Ravelry par maksu - tad redzēsi kā ies ar to biznesu. :lol:
Atceries tikai, ka mūsu standarta latviešu adītāja (kas neada pāc angļu aprakstiem) uzreiz brēks, ka neder apraksts, bet vajag visu shēmā uzzīmēt.

Aha, bet jaunās paaudzes knibinātājs no pokemonu paaudzes gribēs vēl arī bildes - soli pa solim un/vai video.
Nē, nu kad šito visu palasa, tad jāapsedzas ar baltu palagu un lēnām jāļien uz kapu pusi. Nepamēģināsi - neuzzināsi. Aber ja nesanāks, tad atceries- mēs taču teicām :lol:
Lietotāja avatars
zumza

Atbildes: 97
Pievienojies: 20 Aug 2011 12:32

Atbildēt silis1 » 10 Mai 2013 19:38

zanda
ravelry maksas apraksti bieži vien ir izstrādāti līdz niansēm - kāda biezuma dzija, kāds adīšanas blīvums - attiecīgi adatu izmērs un izlietotais daudzums - pie kam apraksts parasti tiek testēts katram no izmēriem (3 vai varbūt pat 5-6) vismaz pāris adītājiem, pirms to izlikt maksas pirkšanā... tad vēl - jā - pieprasīts gan apraksts, gan shēma, jo dažādi lietotāji...
silis1

Atbildes: 84
Pievienojies: 08 Nov 2012 13:28

Atbildēt Kerija » 11 Mai 2013 10:06

Baidos, ka postpadomju telpā šāds bizness neies. Mums tomēr vairāk ir procentuāli tādu, kur viens nopirks, visiem pārējiem izdalīs, vēl publiski ieliks, un nekāda pakaļ dzenāšanās nesanāks, te nav Vācija, kur tas draud ar lapas momentālu aizklapēšanu (lūgums nevienam neņemt personīgi). Reālāk ir savu aprakstu kvalitatīvi iztulkot, un likt ārzemju saitos.
Par pelnīšanu - jā, es ar savu hobiju piepelnos. Dzīvot ar to naudiņu nevarētu, pat eksistēt ne. Pie mums nenovērtē (vai meit, tāda barga nauda, es taču pati/Kaimiņanna tādu varu...tik maza mantiņa un tik dārga.... vai jūs varat man uz nākamās nedēļas pirmdienu uzadīt veikaliņam 50 mantiņas, nu šitādas. Ko? par 6 ls gab. un pēc mēnešiem diviem, jūs esat traka... , protams, ne visi, bet gana daudz dzirdēts un brīnumu piedzīvots pa šiem gadiem 7, kad esmu to darījusi par maksu). Lai cik paradoksāli tas neliktos, ar konfekšu pušķi es varu varu nopelnīt par tādu pašu darba stundu 3-5 reizes vairāk kā par adīšanu un tad vēl man saka, ka manējie esot lēti.
Žurnāli aprakstu mēdz ņemt, bet tad tas ir vienreizējs pasākums, honorārs kā kurā žurnālā.
Lietotāja avatars
Kerija

Atbildes: 37
Pievienojies: 05 Jūn 2012 17:40

Atbildēt Mirdza » 27 Nov 2015 19:40

Lapsa rakstīja:Gados vecāki cilvēki nelieto ne internetu, ne internetbanku. Un vārdi Datu bāze viņiem neko neizsaka! Gados vecāks cilvēks reizi mēnesī aiziet uz pastu un, ja viņam atļauj pensija, nopērk to pašu rokdarbu žurnālu. Viņš tak neies maksāt naudu par katru aprakstu!

Ņu, ņu, Lapsiņ, ne tik skarbi. :)))
Mirdza

Atbildes: 3
Pievienojies: 10 Mar 2012 00:19

Iepriekšējais

Atgriezties uz Adīšana

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis