Adām kopā - 6 stūru zeķes

Re: Adām kopā - 6 stūru zeķes

Atbildēt tamboradata » 02 Okt 2011 22:41

Man arī likās par piņķerīgu, es noadīju zeķi izklājumā, kā Baibas grāmatas bildē un pēc tam sašuvu. Man tā likās vieglāk saprast, ja adīšu otras (ļoti ticams, jo šīs sanāca par lielu ar 9v maliņu), tad tieši tāpat:)
Attēls
Lietotāja avatars
tamboradata

Atbildes: 88
Pievienojies: 23 Aug 2011 20:31

Atbildēt fiasko » 03 Okt 2011 12:45

tamboradata
Nu bet smukas tacu! :)
Ta ari nezinu, laikam es dikti stingri adu ar 2. Nr. adatam parasto 4kartigo zeku dziju, jo man tie 10 v. viena heksagona mala ir loti OK stulma dala... Pedai vareja but ari 9. Aber kaja tak tikai 38 izmera :)
Lietotāja avatars
fiasko

Atbildes: 282
Pievienojies: 23 Aug 2011 09:17

Atbildēt Binga » 06 Okt 2011 12:32

Irmas sapnis - tamborētas 6-stūru zeķes, Baibas vadībā ir īstenots Dobelē :thumbup: Attēls
Lietotāja avatars
Binga

Atbildes: 561
Pievienojies: 22 Aug 2011 20:10
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt zekje » 29 Jūl 2012 12:12

Es saprotu, ka advancētajām adītājām šī tēma ir jau aizmirsta, bet es pēc jūsu tulkojumiem un pamācībām tikko pabeidzu heksagonus. Taču man nesanāk smukas maliņas un salaiduma vietas. Varbūt ir kāda iespēja aizņemties uz laiku to zeķu grāmatu, lai izurbtos pašai cauri? Jo zeķes wundersmukas, uz kājas sēž labi, gribas vēl tādas uzcakot, bet vairs ne pirmā kucēna līmenī.
Bildi ar zeķēm ielikšu, jā. Tikai vēl jātiek mājās no laukiem un jāsabildē. Bet vispār paldies par izsmeļošo informāciju šeit- izņemot manu pieredzes trūkumu, aprakstos viss bija saprotams :thumbup:
zekje

Atbildes: 155
Pievienojies: 19 Mar 2012 13:53

Atbildēt fiasko » 29 Jūl 2012 14:06

Zeķu grāmatu no rokām ārā nelaidīšu gan. Lūdzu saprast. Jā, uz pasākumiem varu paņemt līdzi - nekādu problēmu. Par šīm zeķēm visu info no grāmatas esam te sarakstījušas.
Lietotāja avatars
fiasko

Atbildes: 282
Pievienojies: 23 Aug 2011 09:17

Atbildēt Māra » 29 Jūl 2012 14:55

Kā es Tevi Fiasko saprotu, jo man šo grāmatu izdevās dabūt tikai ar ceturto piegājienu gada laikā.
Māra

Atbildes: 58
Pievienojies: 23 Aug 2011 10:58

Atbildēt baiba » 29 Jūl 2012 15:19

zekje
Man arī neizdevās tikt pie tās grāmatas....pēdējo reizi pat internetveikals naudu noņēma no konta, bet pēc nedēļas atvainojās, ka kļūdījušies. Tā tiešām ir baigā vērtība, jo nevis viena autora, bet apkopoti vienuviet nopietna konkursa rezultāti. Viņa noteikti ir tās naudas vērta. Es vēl neesmu metusi plinti krūmos
Ja tikai tās heksagonu zeķes interesē, es nobildēju kādreiz tās 3 lapas, kas uz to tēmu attiecas. Izlasīt var, ja grib
https://picasaweb.google.com/baiba67/6sturuZekes?authkey=Gv1sRgCICBpfq389jYwgE#
(man liekas vairāk tur nebija par šito tēmu)
VIņa nekur nav skanēta, jo tāds stulbs izmērs, platāks par A4
Lietotāja avatars
baiba

Atbildes: 418
Pievienojies: 19 Aug 2011 21:11

Atbildēt zekje » 29 Jūl 2012 17:16

Pēc baibas skaniem saprotu, ka grāmata man nepalīdzēs, jo jūsu tulkojumi ir ļoti skaidri, un mana prblēma laikam ir pašos adīšanas pamatos un retā adīšanā. Un ļoti labi saprotu, ka negribas laist no rokām vērtīgu grāmatu, nezināju tikai, ka šī ir no tās kategorijas. Bet ja var un ja man kādreiz sanāks pabūt kādā jūsu saadījienā, labprāt izmantošu iespēju grāmatu vismaz apskatīt dzīvē, tās īpašnieka uzraudzībā, protams.
zekje

Atbildēt Binga » 29 Jūl 2012 21:03

zekje
Kārtējais tuss 9.08. Dzijas.lv veikalā ;)
Lietotāja avatars
Binga

Atbildes: 561
Pievienojies: 22 Aug 2011 20:10

Atbildēt zekje » 30 Jūl 2012 08:21

baiba
es vakar uz fikso pameklēju, gan britu, gan amerikāņu amazonā tā grāmata it kā ir. tikai cena variējas. nu un, protams, ja šipings nav uz Latviju, tad ir sarežģītāk. bet man ir radi/draugi abos krastos, tā ka es esmu iedegusies šo grāmatu atrast un sūtīt uz amerikāņu vai angļu adresi, lai man pa pastu pēc tam pārsūta. jāpagaida tikai, lai pasta starpnieki no atvaļinājumiem mājās pārrodas.

Binga
Binga rakstīja:Kārtējais tuss 9.08. Dzijas.lv veikalā

Hm, saki? Man neērti tādai puskoka lēcējai... Bet padomāšu :)
zekje

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Adīšana

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Google [Bot] un 1 viesis