Dzintara tēma

Kamoli, fices , spoles un adatas. Iepērkamies kolektīvi –
kopā lētāk.

Re: Dzintara tēma

Atbildēt Binga » 31 Mar 2016 15:37

Veselu stundu cītīgi tinu. Nolēmu samainīt spoles. Bet kas tev deva! Diegs tik stingri satinies, ka spole no tinēja konusa nenāk nost :cry: Rullis mīksts, stiprāk pavilku un gabals notrūka, diegs drusku nobrucinājās . Ko nu?
Lietotāja avatars
Binga

Atbildes: 561
Pievienojies: 22 Aug 2011 20:10
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Chita » 31 Mar 2016 16:09

Es vēl tikai idejas gudroju, bet man bija plānā līdzīgs projekts kā Bingai, tik ņemšu cietu rulli no lielā virtuves dvieļu ruļļa vidus, gaidu tagad, kad būs brīvs ;)
Chita

Atbildes: 117
Pievienojies: 26 Aug 2011 18:04

Atbildēt Lapsa » 31 Mar 2016 16:23

Netiniet daudz! Diegs slidens, nobruks no jebkā. Labāk biežāk pārraut, nekā samudžināt.
Es tinu ar rokām uz salocītām tual.papīra iekšiņām. Lielāko daļu jau esmu notinusi un aizdāvinājusi.
Lietotāja avatars
Lapsa

Atbildes: 247
Pievienojies: 20 Aug 2011 05:46

Atbildēt susure » 01 Apr 2016 00:52

Lielos daudzumos toč nevajag tīt, pēctam būs liels čakars ar savākšanu adot.
Man pirmais diedziņš bija uzspolēts uz mazās audēju kartona spolītes un pat tad bija grūti savācams.
Adīju ielikusi to spolīti plastmasas cilindriņā, lai vieglāk tinas un nekur neķeras. Murkšķītis arī teica, a tā labāk adoties.
A kā tās meistarienes, kas tin to brīnumu vairākās kārtās tiek galā??

Un vēl es labprāt gribētu zināt, cik ilgā laikā tās čaklās adītājas, kas no tās koka spoles grib to diegu noadīt nevis notīt,
tos apmēram 13 km grasās pieveikt????

Bet Lapsa gan ir meistariene - ar savām mazajām rociņām tik čakli jau notinusi . Nez vai adīšanai arī laiks atliek???
susure

Atbildes: 73
Pievienojies: 24 Aug 2011 14:57

Atbildēt farilis » 08 Apr 2016 09:24

Uraa,es notinu. Spoles vidū,kad mazākas izredzes saraut diegu ,tinu ar mikseri. Protams,kad norāvās ,ilgi meklēju galus,un tinu ar rokām. Kombinējot pēc iedvesmas abas metodes,darbs padarīts. Tagad mierīgu sirdi varu gaidīt vasaru.
farilis

Atbildes: 109
Pievienojies: 30 Okt 2011 11:34
Atrašanās vieta: Skrīveri.

Atbildēt fiasko » 11 Apr 2016 19:16

Spoles drīkst atdot arī ātrāk :) Nav noteikti vasara jāgaida!
Lietotāja avatars
fiasko

Atbildes: 282
Pievienojies: 23 Aug 2011 09:17

Atbildēt dif » 30 Mai 2017 13:38

Vai nav pienācis laiks nākamajai kompānijai uz dzintara diega sadali? Man liela vēlme pēc saules adījumā.
dif

Atbildes: 12
Pievienojies: 06 Aug 2015 15:31
Atrašanās vieta: Bauska

Iepriekšējais

Atgriezties uz Materiāli un darbarīki

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Google [Bot] un 1 viesis