KnitPro un citi jaunumi

Kamoli, fices , spoles un adatas. Iepērkamies kolektīvi –
kopā lētāk.

Re: KnitPro un citi jaunumi

Atbildēt Māra » 20 Feb 2012 11:38

Nekas šai dzīvē nav mūžīgs.
Māra

Atbildes: 58
Pievienojies: 23 Aug 2011 10:58

Atbildēt zumza » 20 Feb 2012 14:04

Māra rakstīja:Nekas šai dzīvē nav mūžīgs.

Tā ja. Es ar esmu vairākas 3mm koka Knit Pro adatas nolauzusi, bet vairumu savas lempības pēc, tikai viena kaut kā mistiski pa vidu pārlūza, kad nemaz tik bargi ar šo neapgājos, lai vajadzētu lūzt. Vienalga turpinu adīt un slavēt.
Lielā komplekta man nav, ir pa vairākiem pāriem iecienītākie izmēri un lērums dažādu garumu kabeļi, maciņš piepirkts atsevišķi.
Lietotāja avatars
zumza

Atbildes: 97
Pievienojies: 20 Aug 2011 12:32

Atbildēt Tina » 20 Feb 2012 23:39

Man salūzušas tikai divas Knit Pro zeķu adatas, bet kantainās apaļadāmās neizlaižu no rokām-adu jau kuro šalli pēc kārtas-tikai ar kantainajām.Man ļoti patīk, ka dzija nekur neķeras, labi slīd.
Zeķēm labāk ņemu vecās alumīnija adatas vai bambusa adatiņas, kuras izlokās, bet nelūzt.
Lietotāja avatars
Tina

Atbildes: 95
Pievienojies: 20 Aug 2011 11:22
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt fiasko » 21 Feb 2012 23:13

Jā, es tieši biju domās par to, ka varbūt komplektu nemaz nevajag jo tās resnās adatas tāpat varbūt vienu reizi tik izmantošu. Tad jau labāk vairākus "ejošos" izmērus. Kāda ir pēdējā laika pieredze, kur vislētāk šitos labumus pirkt?

Zinu, ka nekas nav mūžīgs, tomēr viens lakats un 3/4 svārku ir stipri paīss mūžs.

Ar to, ka adatas var salūzt arī manas vainas dēļ, par to šaubu nav. Un ar tādu iespēju rēķinos, ka arī šo ceturtdien autobusā un lidmašīnā manas otrā numura bambusadatas var nobeigties "nedabīgā" nāvē :)
Lietotāja avatars
fiasko

Atbildes: 282
Pievienojies: 23 Aug 2011 09:17

Atbildēt Māra » 22 Feb 2012 09:48

Coata adatas ir ar melno, cieto žilku. Galiem nav ne vainas un tā kā der sarkanās žilkas, tad tās jāpērk atsevišķi.
Māra

Atbildēt Ronika » 22 Feb 2012 15:02

Man patīk KnitPro koka adatas, lai gan arī es savas lempības dēļ esmu dažas salauzusi. Kabelis gan nekad nav atdalījies.
Fiasko, domāju, kāpēc gan Tev nepamēģināt ielīmēt viņu atpakaļ? Vai iekausēt? Super līme mazajās tūbiņās ir varen laba, jāuzmana tikai pirkstus, lai nepielīmē. :D
Ronika

Atbildes: 48
Pievienojies: 25 Aug 2011 15:40

Atbildēt baiba » 20 Mar 2012 12:07

silis
Paldies par info. Es ar kāru aci skatos uz šitāda veida tamboradatām.
http://www.ebay.de/itm/ADDI-SWING-HAKELNADEL-8-0-lila-/330697900682?pt=H%C3%A4keln&hash=item4cff21828a
Vispār jau manu tamboradatu topā ir Clover, bet ļoti gribētos arī šādu savā kolekcijā.

Ja nu kāda ko sūta, atcerieties mani, kopā lētāk :D
Lietotāja avatars
baiba

Atbildes: 418
Pievienojies: 19 Aug 2011 21:11
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt fiasko » 30 Mai 2012 21:56

Hm... varbūt kādai ir noplīsušas 2. Nr. kubikadatas? Es pārpalikumus labprāt atpirktu :)
Diemžēl pēdējās zeķes adot, pamanījos vienu salauzt savas muļķības pēc, un vēl viena salūza vienkārši rokās adot (iespējams, kaut kāda zara vieta vai kas. tml., jo cita iemesla nebija - adīju vienkāršus labiskus valdziņus). Palikušas man četras adatas - var jau adīt, bet ērtāk tomēr ar piecām.
Lietotāja avatars
fiasko

Atbildes: 282
Pievienojies: 23 Aug 2011 09:17

Atbildēt Māra » 31 Mai 2012 08:30

Fiasko, man arī notika ķibele tieši ar tādām pašām adatām, tikai ne tik liela, jo no adatām sākā atdalīties tādas kā skabargas, kas ķērās dzijā. Es pagaidām ar to tiku galā - atskabargu vietas noklāju ar plānu lakas kārtiņu un pēc tam ierīvēju ar vasku, tagad viss ir normāli. Tās kantainās adatas es vairāk nepirkšu (biju gan nopirkusi tās vienīgās izmēģināšanai), jo papētot var redzēt, ka viņas ir līmētas nevis gatavotas no viendabīga koka gabala, un adot viņas tomēr nedaudz tiek locītas, tātad līmējuma vietās rodas plaisas.
Māra

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Materiāli un darbarīki

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis