KnitPro un citi jaunumi

Kamoli, fices , spoles un adatas. Iepērkamies kolektīvi –
kopā lētāk.

Re: KnitPro un citi jaunumi

Atbildēt Hefalam » 18 Okt 2011 08:23

Jums nav pieredze ar pasūtīju veikšanu mājas lapā? cik ātri parasti atsūta rēķinu pēc tam, ka izdarīts pasūtījums? vakar visu dienu gaidīju, kad ienāks rēķins lai ātri var samaksāt un ir jaunās adatas bet nekā :(
Hefalam

Atbildes: 15
Pievienojies: 26 Sep 2011 13:15

Atbildēt Binga » 18 Okt 2011 10:03

Hefalam rakstīja:Jums nav pieredze ar pasūtīju veikšanu mājas lapā? cik ātri parasti atsūta rēķinu pēc tam, ka izdarīts pasūtījums? vakar visu dienu gaidīju, kad ienāks rēķins lai ātri var samaksāt un ir jaunās adatas bet nekā :(

Ja bija domāts Hobbywool veikals, tad iesaku piezvanīt, būs ātrāk ;)
Lietotāja avatars
Binga

Atbildes: 561
Pievienojies: 22 Aug 2011 20:10
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Hefalam » 18 Okt 2011 13:19

paldies par info.
Hefalam

Atbildes: 15
Pievienojies: 26 Sep 2011 13:15

Atbildēt Murkšķis » 11 Nov 2011 23:22

Otro vakaru adu ar kantainām 4. numura adatām. Patīk. Nevajadzēja pierašanas periodu pat ne divas minūtes. Adījums skaisti līdzens, tikai nevaru izdomāt, vai es vienmēr esmu tik līdzeni adījusi vai arī tiešām tas ir kantainuma pluss. :thumbup:
Murkšķis

Atbildes: 100
Pievienojies: 22 Aug 2011 00:46

Atbildēt fiasko » 19 Feb 2012 13:27

Esmu pikta par Knit Pro - pēc viena lakata un 3/4 svārku noadīšanas vakar atdalījās kabelis no tā stiprinājuma... :( Tagad nu domāju, vai tas tā normāli vai tikai man gadījās. Pirkuma čeks, protams, nav saglabāts. Biju domājusi martā sev uzdāvināt Knit Pro adatu komplektu, bet nu palieku domājam. Man patika ar tām adatām adīt! Labums jau tāds, katikai kabelis metams ārā, ne paši adatu gali. Bet kāda ir jūsu pieredze ar šo?
Lietotāja avatars
fiasko

Atbildes: 282
Pievienojies: 23 Aug 2011 09:17

Atbildēt Binga » 19 Feb 2012 14:31

fiasko rakstīja:Esmu pikta par Knit Pro - pēc viena lakata un 3/4 svārku noadīšanas vakar atdalījās kabelis no tā stiprinājuma... :( Tagad nu domāju, vai tas tā normāli vai tikai man gadījās. Pirkuma čeks, protams, nav saglabāts. Biju domājusi martā sev uzdāvināt Knit Pro adatu komplektu, bet nu palieku domājam. Man patika ar tām adatām adīt! Labums jau tāds, katikai kabelis metams ārā, ne paši adatu gali. Bet kāda ir jūsu pieredze ar šo?

Kam negadās :? Varbūt var nosmailināt vada galu un ielīmēt atpakaļ?
Man, pēc vienas vada turp-šurp skrūvēšanas, adatas metāla gals nolūza. Restaurēt neizdevās :(
Lietotāja avatars
Binga

Atbildes: 561
Pievienojies: 22 Aug 2011 20:10

Atbildēt fiasko » 19 Feb 2012 14:55

Binga
Jā, nu labi jau, ka adīju igauņu vilnu, tad nebija tik daudz nošļukušu un zudušu valdziņu.
It kā jau varētu mēģināt ielīmēt atpakaļ ar kādu superlīmi, bet nu nez vai vērts.

Tāda, lūk, pieredze ar pirmajām Knit Pro adatām.
Lietotāja avatars
fiasko

Atbildes: 282
Pievienojies: 23 Aug 2011 09:17

Atbildēt Chita » 19 Feb 2012 16:33

fiasko rakstīja:Biju domājusi martā sev uzdāvināt Knit Pro adatu komplektu, bet nu palieku domājam.
Biju domājusi martā sev uzdāvināt Knit Pro adatu komplektu, bet nu palieku domājam.
Lai jautrāka domāšana, re, kur vēl vienas http://www.patternworks.com/productdeta ... E-SET.htm#
Chita

Atbildes: 117
Pievienojies: 26 Aug 2011 18:04

KnitPro un citi jaunumi

Atbildēt Intuncītis » 20 Feb 2012 10:14

Man, enerģiskai meitenei, izdevās vienu galu no kabeļa izplēst no stiprinājuma. Es iestūmu atpakaļ un turpināju adīt, domāju kā nostiprināt, vai ielīmēt vai viegli saspiest to bleķa galu. Bet pats gals otreiz ārā vēl nav nācis! :lol:
Taču adatas man patīk! :thumbup:
Intuncītis

Atbildes: 182
Pievienojies: 25 Aug 2011 16:05

Atbildēt baiba » 20 Feb 2012 11:11

Adu ar KnitPro jau labu laiciņu (pirms vēl te- Latvijā sāka tirgot) Esmu nolauzusi vismaz 6 gab 2 un 2,5 zeķu adatas un 3 gab mazo izmēru koka skrūvējamos galus un pat vienu akrila skrūvējamo (3mm) .
Zeķu adatas lūzušas no pārāk "niknas" adīšanas.
Visi skrūvējamie gali nolauzti nevis adot, bet paviršības pēc - atstāju adīkli mētājoties pa dīvānu un pati uzsēdos virsū, jeb steigā stūķējot adīkli somā.
Par kabeļiem neko sliktu nevaru teikt - visi veseli.
fiasko rakstīja: Biju domājusi martā sev uzdāvināt Knit Pro adatu komplektu, bet nu palieku domājam.

Padomā labi - vai to komplektu tev vajag.
Manā "kolekcijā"ir kādi 4 vai 5 pāri 3 un 3,5mm, un pa vienam 4mm 4,5mm un 5mm pārim skrūvējamo galu (lielāku nav, jo pārāk reti lietoju) un vismaz 10 kabeļi. Visejošākais ir tieši 60 cm kabelis. Manuprāt adot - visērtākais. Kad jāpielaiko - uzadu kādu rindu ar garāko, pēc tam atkal pāreju uz īso (vilcienadīšanā jō īsāks - jo ērtāk)
Smukos maciņus var nopirkt atsevišķi. Pirms nākamā tusiņa - atgādini - paņemšu līdzi parādīšu. Man ir 2 gab - zeķu adatām(un Clover tamboradatām) un skrūvējamām.
Lietotāja avatars
baiba

Atbildes: 418
Pievienojies: 19 Aug 2011 21:11

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Materiāli un darbarīki

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis