Apaļadāmās adatas- kabeļu sistēma

Kamoli, fices , spoles un adatas. Iepērkamies kolektīvi –
kopā lētāk.

Apaļadāmās adatas- kabeļu sistēma

Atbildēt Herce » 12 Aug 2013 17:01

Vai ir atšķirības (un kādas) starp Addi, Prym un Knit Pro apaļadatām? Tām, kam kabeļi maināmi. Kuras iegādāties? Zinu, ka te pārsvarā par KnitPro fano, bet varbūt kādai ir viedoklis arī par pārējām ;)
Aij, es vairs nesaprotu. Uz prym koka adatām apakšā ir uzraksts knitPro, bet kabelis ir melns...
Herce

Atbildes: 14
Pievienojies: 21 Apr 2013 20:28
Atrašanās vieta: Rīga

Re: Apaļadāmās adatas- kabeļu sistēma

Atbildēt bea » 12 Aug 2013 18:16

Man šķiet, tas ir individuāli. Esmu sapirkusies dažādu kalibru ADDI adatas, bet vislabāk adās ar vecajām INOX . Par koka adatām arī neesmu sajūsmā. Kas attiecas uz kabeli, manuprāt, melnais ir labāks, lokanāks. Galvenā atšķirība varbūt ir cenā? :D
Lietotāja avatars
bea

Atbildes: 67
Pievienojies: 03 Okt 2011 08:35

Atbildēt Herce » 12 Aug 2013 19:00

Par cenu- vēl nezinu, cik tās pārējās maksā. Ir man pagaidām bambusa apaļās, bet nepatīk, ka savienotājcaurule diezgan bieza un švaki slīd. Gribu ar tievāku viduci.
Herce

Atbildēt Kefīrs » 12 Aug 2013 22:07

Katram adītājam ir savi kritēriji, kāpēc priekšroka tiek dota viena vai otra modeļa adatām, tāpēc uzdotais jautājums ir neatbildams jau pēc būtības. Izmēģini un pati sapratīsi, kas priecē vairāk. Man personīgi besī un padara traku adīšana ar bambusa adatām... vēēē.. Savukārt, citu peltās karbona adtas man kalpo lieliski un noteikti gribu tādas vēl.
Lietotāja avatars
Kefīrs

Atbildes: 118
Pievienojies: 20 Aug 2011 07:21

Atbildēt baiba » 12 Aug 2013 22:25

Herce rakstīja:Vai ir atšķirības (un kādas) starp Addi, Prym un Knit Pro apaļadatām?

Addi click pie mums ir bijušas nopērkamas Filati veikalos, bet bezbožno dārgi....nav nācies notestēt, tādēl nevru spriest par kvalitāti.

Prym un KnitPro koka ar maināmiem kabeļiem ir līdzvērīgas, ražotājs tas pats, tikai iepakojums atķirīgs un kabeļu krāsa. Diemžēl, mans aktuālākais ir 2,5mm diametrs un tik tievām adatām nav to maināmo kabeļu. Šobrīd laikam visvairāk lietotās ir ADDI lace (sarkana žilka un zelta krāsas adatas) - tās skaitās mežģīņu adīšanai, jo tas galiņš ir drusku spicāks.
Es pati, adot, vienmēr izmantoju vairākas adatas...apaļadāmus "lielgabalus"vislabāk adu uz 60cm, bet, kad jāpamēra, tad kādu kārtu izadu uz garākām (120)

Šite bildē redzams mans "iztikas minimums"...+ vēl vismaz 6 adatas, kas šobrīd ir darbā.
Attēls
Lietotāja avatars
baiba

Atbildes: 418
Pievienojies: 19 Aug 2011 21:11

Atbildēt bea » 13 Aug 2013 16:15

Man Addi lace pagaidām neiedzīvojas. Izmēģnāju, bet neko ērtākas nelikās. :lol:
Lietotāja avatars
bea

Atbildes: 67
Pievienojies: 03 Okt 2011 08:35

Atbildēt Herce » 13 Aug 2013 17:32

Tikko saņēmu e-pastu no Coats par Prym adatām, tās dārgākas par KnitPro (salīdzinot: Prym kabelis 1,50+PVN, KP kabelis 1,10 Ls; Prym 3mm gali 3,90+PVN, KP gali 3mm 2,80 utt). Tad laikam iepirkšu pašlaik to sākuma komplektu, kur koka, akrila un metāla gali, jo man pašlaik top islandietis uz 5mm adatām, un pašlaik tā bambusenes žilka traucē, neslīd. Bet zeķu adatas bambusa gan man patīk :)
Herce

Atbildēt Herce » 19 Aug 2013 11:34

Tiešām- pusi no darbaprieka veido instrumenti :D Pašlaik izmantoju koka 5mm, slīd labāk nekā bambusa, un kabelis arī riktīgi foršs, nav vairs jātaisa cilpas adījumam pa vidu, ja adatas par garu :lol:
Herce

Atgriezties uz Materiāli un darbarīki

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis