Supernetto dzija

Kamoli, fices , spoles un adatas. Iepērkamies kolektīvi –
kopā lētāk.

Supernetto dzija

Atbildēt Sandra Mika » 22 Jan 2013 19:46

Šodien Supernetto veikalā biju patīkami pārsteigta ieraudzīt beidzot normālas kvalitātes zeķu dziju. Marka nav dižā - Red Heart, bet toties zeķu dzijas sastāvs ir iepriecinošs - 75%vilna, 25% akrils. Vismaz iepriekš, cik man bija gadījies redzēt dziju Supernetto veikalā, tā vienmēr ir bijusi tīrā sintētika. Ak jā, cena ir 1,99 Ls par 1 fici/100 gramiem. Krāsas pat bija košas:
Attēls

Tikai nesmejieties, ka šo iepostēju:) Tā sajūsma ieraugot šāda sastāva dziju supernetto bija tik milzīga, ka nevarēju noturēties :roll:
Lietotāja avatars
Sandra Mika

Atbildes: 53
Pievienojies: 05 Nov 2012 16:46

Re: Supernetto dzija

Atbildēt Binga » 23 Jan 2013 10:00

Jums laikam izredēto veikals, jo manā piemājas "Super-не то!" veikalā joprojām pieved tikai sintētiku :cry:
Lietotāja avatars
Binga

Atbildes: 561
Pievienojies: 22 Aug 2011 20:10
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt baranciņa » 23 Jan 2013 11:08

Limbažos arī ir šitāda un ne pirmo reizi. Visu rudeni nostāvēja.
baranciņa

Atbildes: 17
Pievienojies: 24 Aug 2011 09:14

Atbildēt zekje » 23 Jan 2013 12:03

Man pret Red Heart zeķu dziju galīgi nav pretenziju. Vienas ir vīram adītas, sākumā likās, ka dzija pūkojas un tūlīt jau būs bumbuļpūznis, bet nekā - cik vešenē mazgāju, tik tik no bumbuļiem ne miņas, tikai mīksts pūkojums. Vīrs dīc, ka vēl tādas vajagot.
zekje

Atbildes: 155
Pievienojies: 19 Mar 2012 13:53

Atbildēt Sandra Mika » 24 Jan 2013 13:20

zekje rakstīja:Man pret Red Heart zeķu dziju galīgi nav pretenziju. Vienas ir vīram adītas, sākumā likās, ka dzija pūkojas un tūlīt jau būs bumbuļpūznis, bet nekā - cik vešenē mazgāju, tik tik no bumbuļiem ne miņas, tikai mīksts pūkojums. Vīrs dīc, ka vēl tādas vajagot.

man ar nav aizspriedumu, bet man parasti aizspriedumi bija par Supernetto dziju piedāvājumu, jo tur, cik es biju redzējusi, vienmēr tīrā sintētika tikai un ar mammu dēļ tā bāros, ka pērk to un grib mums džemperus adīt;)
Lietotāja avatars
Sandra Mika

Atbildes: 53
Pievienojies: 05 Nov 2012 16:46

Atbildēt Lietotājs » 24 Jan 2013 14:45

Man no tās dzeltenkošās ir adīta Kača un tagad svainei zeķes, klāt kidiņu pieliekot, glītas bez gala un malas. Dzijai nav ne vainas, tikai kādus 2 gadus mūspusē vairs nav redzēta, līdz Sandrai būs aizvesta.
Lietotājs

Atbildes: 6
Pievienojies: 12 Nov 2012 12:17

Atbildēt inka » 24 Jan 2013 22:03

Binga rakstīja:Jums laikam izredēto veikals, jo manā piemājas "Super-не то!" veikalā joprojām pieved tikai sintētiku :cry:

Šodien inspicēju Pļavnieku S-Netto un manā grozā ieleca tā košā dzija.
Vēl reiz uz dziju trāpīju Purvciema veikalā, pie Krūzas netālu.
Droši vien, ka izredžeto veikali ir tie, kuros vadītāja kaut ko saprot no adīšanas :D
Lietotāja avatars
inka

Atbildes: 16
Pievienojies: 20 Aug 2011 14:50
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt j_bo » 31 Jan 2013 10:16

nu man arī ir 1 fice šīs dzijas :lol:
Nopirku Nīcgales ielas "super-ne-to"
Lietotāja avatars
j_bo

Atbildes: 92