Labiskotāju burziņi Rīgā

Kopīgas tikšanās, labiskošana un/vai niķošanās „dzīvajā”

Labiskotāju burziņi Rīgā

Atbildēt Lapsa » 17 Mai 2017 13:05

Lapsa rakstīja:
Zete rakstīja:Kādu laiku atpakaļ meklēju, vai darbadienu vakaros Rīgas centra tuvumā notiek kādi kopāadīšanas pasākumi, bet diemžēl patreiz viss šai frontē klusu. Tagad esam divas adītājas un tiekamies kādā no Rīgas centra kafejnīcām aptuveni reizi divās nedēļās pirmdienās 18:00 un dikti gribam satikt jaunas sejas. :)

Nu un kas traucē izsludināt kopāadīšanas pasākumu, lai arī citas sejas var piebiedroties? Te nekad neviens pasākumu kurators nav strādājis. Ko pašas noorganizējam, tas ir.

Zete rakstīja:Atzīšos godīgi, ka man pat neienāca prātā ierosināt šeit pasākumu publiskā vietā, tādā kā kafejnīca vai parciņš. Lasot iepriekšējās diskusijas ir radies iespaids, ka vienīgais variants, kas šeit tautai interesē, ir atsevišķas telpas. Kā arī, kad šis jautājums parādījās ravelry Latvian knitters grupā, tad viena dāma no labiski deva ziņu, ka ja atradīsim telpas, tad viņa šo info pados tālāk uz šejieni. Ņemot vērā, ka telpu mums nav, tad sākām spriest par iespēju tikties kafejnīca un vairs nevienam nebija arī intereses. Tiesa, ja tomēr ir vēlme šo jautājumu apspriest tālāk, tad droši vien būtu prātīgi pārvietot šo ierakstu uz jaunu tēmu, lai nepiespamotu šo.

Nu tad es kā foruma veterāns izsludinu tēmu - kas grib, pievienojas apspriešanā.
Sensenos laikos, vēl Musturam Elvē dzīvam esot, vismaz reizi mēnesī tika rīkoti adītāju burziņi. Kādu laiku tas notika Mārupes Kultūras namā, kādu laiku Jūrmalas (Majoru?) Kultūras namā. Bet! Esam tikušās un adījušas arī kafejnīcās, picērijās, pat parkā uz soliņiem. Galvenais ir gribēt! Un protams, ir vajadzīgs kāds, kas ierosina. Un tam nav obligāti jābūt aktīvam foruma biedram vai vecbiedram. Jo redz kā veterānam (lasi - Lapsai) sanāca ar pilotprojektu bibliotēkā - viens, divi, trīs cilvēki... Bet man, kurai jau tā visa diena bibliotēkā pavadīta, jāpaliek līdz pēdējam klientam, jāpavada. Nē, es nesūdzos, bija forši. Bet mazā aktivitāte mani sarūgtināja un es nolēmu neturpināt. Ja kāds noorganizēs līdzīgu pasākumu, lai kur tas būtu, apsolos iespēju robežās piedalīties!
Lietotāja avatars
Lapsa

Atbildes: 247
Pievienojies: 20 Aug 2011 05:46

Re: Labiskotāju burziņi Rīgā

Atbildēt baiba » 17 Mai 2017 17:03

Lapsa rakstīja:
Zete rakstīja:Kādu laiku atpakaļ meklēju, vai darbadienu vakaros Rīgas centra tuvumā notiek kādi kopāadīšanas pasākumi, bet diemžēl patreiz viss šai frontē klusu. Tagad esam divas adītājas un tiekamies kādā no Rīgas centra kafejnīcām aptuveni reizi divās nedēļās pirmdienās 18:00 un dikti gribam satikt jaunas sejas. :)

Nu un kas traucē izsludināt kopāadīšanas pasākumu, lai arī citas sejas var piebiedroties? Te nekad neviens pasākumu kurators nav strādājis. Ko pašas noorganizējam, tas ir.

Ar to tusēšanos nav tik vienkārši. Redz - tik foršai vietai kā Gaismas pils pat īsti kvorums nesalasījās, jo daudzas potenciālās tusētājas strādā/dzīvo otrpus Daugavas un, ja darbs beidzas sešos cauri visiem korķiem kulties tā ir kā ir.
Tāpēc arī viss pajuka.
Atslēgvārds ir Rīgas centra tuvums un kāds, kas uzņemas saorganizēt.
Vispār esmu potenciāla tusētāja (protams, ja tanī brīdī nebūs jāstrādā)
Lietotāja avatars
baiba

Atbildes: 418
Pievienojies: 19 Aug 2011 21:11
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Lapsa » 17 Mai 2017 22:06

baiba rakstīja:Ar to tusēšanos nav tik vienkārši.

Ar tusēšanos ir tieši tikpat vienkārši, cik vienkārši tas bija tos 4-5 gadus atpakaļ. Un galvenais atslēgvārds te ir - kāds, kas uzņemas. Jo visi ir gatavi pukstēt un stenēt pa stūriem, bet vienīgais, ko vajag (pat pakaļu pacelt nevajag) - ieklikšķināt "Hei, meičas, zinu vienu jauku krodziņu, gaismas labas, kafija garda, alus asortimentā ir, tiekamies ceturtdien sešos!" Viss - process aizies.
Nav neviena, kas uzņemas.
Lietotāja avatars
Lapsa

Atbildēt Zete » 18 Mai 2017 09:42

Tādā gadījumā:

Nākamo 1dien, t.i. 22.maijā, 18:00 adīsim Cadets de Gascogne, Brīvības ielā 73 (pie Dailes teātra). Kam ir interese un pa ceļam, laipni aicinātas pievienoties! :)

P.S.
Kā ari labprāt uzklausām ierosinājumus par citām kafejnīcām Rīgas centrā. Pagaidām vēl esam adījušas BakeBerry audēju ielā, bet tur ap šo laiku mēdz būt diezgan pilns. :(
Lietotāja avatars
Zete

Atbildes: 18
Pievienojies: 30 Mai 2016 14:30

Atbildēt Lapsa » 22 Mai 2017 12:30

Tas sanāk 4.mēneša pirmdiena? Konsekventi paliks? Jo man darbs maiņās. Tieši šodien strādāšu līdz astoņiem. Bet, ja zinātu krietnu laiku iepriekš, ieplānotu strādāt rīta maiņā.
Lietotāja avatars
Lapsa

Atbildēt Zete » 22 Mai 2017 13:54

Tā kā līdz šim bijām tikai divas, tad principā pirms katras reizes par tikšanos vienojāmies. Pagaidām sanāk katru otro nedēļu, bet ja pievienojas vēl cilvēki, tad noteikti ir vērts vienoties par vieglāk plānojamu intervālu. Teiksim, katra mēneša otrā un ceturtā pirmdiena.

Izveidoju google kalendāru, bet apsolos pirms tikšanās ievietot info arī šeit. :)
https://calendar.google.com/calendar/em ... urope/Riga
Lietotāja avatars
Zete

Atbildēt fiasko » 22 Mai 2017 20:10

Varbūt iespējams mainīt dienas? Teiksim, vienu reizi pirmdienā, otru trešdienā.... Pirmdienas/otrdienas man šobrīd galīgi neder, bet citā dienā varētu arī samērīties, piemēram, ar Ģenerāļa Hogbufera zeķēm :)
Lietotāja avatars
fiasko

Atbildes: 282
Pievienojies: 23 Aug 2011 09:17

Atbildēt Binga » 22 Mai 2017 20:28

Paldies par kompāniju! :D
Kafejnīca omulīga, gaismas pietika, kokteilis gards! :thumbup:
Lietotāja avatars
Binga

Atbildes: 561
Pievienojies: 22 Aug 2011 20:10
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Zete » 23 Mai 2017 09:34

Jo vairāk jo jautrāk! :)

Jā, domāju, ka var mēģināt katru otro reizi ieplānot trešdienā. Tas gan sarežģī plānošanas algoritmu, bet nu mūsdienās jau visiem kabatā ir kalendārs.

Izlaboju google kalendāru uz šādiem tikšanās laikiem:
katra mēneša otrajā trešdienā un katra mēneša ceturtajā pirmdienā.

Līdz ar to nākamā tikšanās sanāk 14. jūnijs :)
Lietotāja avatars
Zete

Atbildēt fiasko » 23 Mai 2017 12:43

14.jūnijs kalendārā ierakstīts :)
Lietotāja avatars
fiasko

Atbildes: 282
Pievienojies: 23 Aug 2011 09:17

Nākošais