Vasaras nometne Vaidavā - 2016.

Kopīgas tikšanās, labiskošana un/vai niķošanās „dzīvajā”

Re: Vasaras nometne Vaidavā - 2016.

Atbildēt Lapsa » 17 Apr 2017 11:55

Pastāv iespēja, ka uz nometni šogad atbrauks viešņa no Maskavas - pasaules līmeņa entrelaka Guru Vera Papkova. Viņa piedāvā novadīt mums vienu no savām meistarklasēm vai lekcijām.
Programma šeit: http://verapapkova.livejournal.com/175968.html
Ko mēs vislabprātāk dzirdētu?
Apmaksu pagaidām neesmu apspriedusi, bet no savstarpējām sarunām ar Veru secināju, ka par atlīdzību viņa vēlas iemācīties adīt pērļu maučus. Un varbūt Dace būtu ar mieru vismaz nometnes maksu no Veras neiekasēt? Pusdienas apmaksāsim un gulēšanu savā mājiņā nodrošināsim.
Kas attiecas uz lekcijam, es personīgi balsoju par 6. vai 8. Jo tehniskie jautājumi gan jau katrai interesē citi, nevarēsim vienoties par vienu...
Lietotāja avatars
Lapsa

Atbildes: 247
Pievienojies: 20 Aug 2011 05:46

Atbildēt baiba » 18 Apr 2017 15:59

Ļoti labas ziņas! :thumbup:
Lapsa rakstīja:ka par atlīdzību viņa vēlas iemācīties adīt pērļu maučus.

Ar šito info mēs viņu varēsim apbērt :)
Man ir viena lieka Nastevičas pērļu mauču grāmatiņa, ko varēšu uzdāvināt.
Lietotāja avatars
baiba

Atbildes: 418
Pievienojies: 19 Aug 2011 21:11
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt dif » 18 Apr 2017 16:01

Ideāli! Tā kā neesmu enterlaka tehniku apguvusi, tad man noderēs jebkas par šo tēmu. :thumbup:
dif

Atbildes: 12
Pievienojies: 06 Aug 2015 15:31
Atrašanās vieta: Bauska

Atbildēt silis1 » 20 Apr 2017 16:51

Lapsa rakstīja:Programma šeit: http://verapapkova.livejournal.com/175968.html
...
Kas attiecas uz lekcijam, es personīgi balsoju par 6. vai 8. Jo tehniskie jautājumi gan jau katrai interesē citi, nevarēsim vienoties par vienu...

izklausās superīgi - arī balsoju par 6. vai 8.
silis1

Atbildes: 84
Pievienojies: 08 Nov 2012 13:28

Atbildēt farilis » 21 Apr 2017 11:13

Tēmai 6 un 8 gan ar entralaku nav saistības. Tās ir vispār par adīšanu kā tādu, cik saprotu. Mani līdz ar to interesētu jebkas, izņemot šis abas tēmas.
farilis

Atbildes: 109
Pievienojies: 30 Okt 2011 11:34
Atrašanās vieta: Skrīveri.

Atbildēt Lapsa » 21 Apr 2017 12:24

farilis rakstīja:Tēmai 6 un 8 gan ar entralaku nav saistības. Tās ir vispār par adīšanu kā tādu, cik saprotu. Mani līdz ar to interesētu jebkas, izņemot šis abas tēmas.

tehniskie jautājumi gan jau katrai interesē citi, nevarēsim vienoties par vienu...
Bet šīs ir vispārīgas tēmas un nedaudz pazīstot Veru (agrāk sekoju viņas tēmai Osinkā, tagad lasu blogu un esam draugi Feisbukā) varu galvot - tas būs ļoti interesanti un noderīgi. Entrelaka sīkumus gan jau varēs pajautāt katrs individuāli. Protams, rēķinoties ar to, ka arī Vera ir tikai cilvēks un gribēs gan komunicēt, gan kādā brīdī arī relaksēties un vienkārši adīt...
Lietotāja avatars
Lapsa

Atbildes: 247
Pievienojies: 20 Aug 2011 05:46

Atbildēt farilis » 22 Apr 2017 17:20

Lapsa rakstīja:Protams, rēķinoties ar to, ka arī Vera ir tikai cilvēks un gribēs gan komunicēt, gan kādā brīdī arī relaksēties un vienkārši adīt...

Vai vispār vajag konkrētu lekciju? Mēs visas braucam relaksēties un adīt. Verai arī uz to visas tiesības.
farilis

Atbildes: 109
Pievienojies: 30 Okt 2011 11:34
Atrašanās vieta: Skrīveri.

Atbildēt dif » 23 Apr 2017 19:23

Manuprāt būtu interesanti dzirdēt svaigas vēsmas.
dif

Atbildes: 12
Pievienojies: 06 Aug 2015 15:31
Atrašanās vieta: Bauska

Atbildēt fiasko » 23 Apr 2017 21:33

Aha, ja viņa pati ar mieru lekcijot, tas būtu feini. Entrelaks, jā, bet es laikam balsotu par tādu vispārējāka temata sarunu.

Citādi nometnes tematikā iederas gan entrelaki, gan etnogrāfiskie cimdi. Laikam derētu uzsaukums un jautājums,ar kādām zināšanām mēs pašas katra esam gatava dalīties! Kas ar smukiem valnīšiem, kas ar entrelaku, kas ar pērļu ieadīšanu, kas vēl ko foršu un labu.
Lietotāja avatars
fiasko

Atbildes: 282
Pievienojies: 23 Aug 2011 09:17

Atbildēt Dace » 24 Apr 2017 20:04

fiasko rakstīja: Laikam derētu uzsaukums un jautājums,ar kādām zināšanām mēs pašas katra esam gatava dalīties! Kas ar smukiem valnīšiem, kas ar entrelaku, kas ar pērļu ieadīšanu, kas vēl ko foršu un labu.

Lapsa rakstīja:Pastāv iespēja, ka uz nometni šogad atbrauks viešņa no Maskavas - pasaules līmeņa entrelaka Guru Vera Papkova. Viņa piedāvā novadīt mums vienu no savām meistarklasēm vai lekcijām.
Programma šeit: http://verapapkova.livejournal.com/175968.html

zekje rakstīja:Atļaušos piedāvāt nometnes tēmu - etnogrāfiskie cimdi/zeķes. Domāju, ka šobrīd ir tik daudz iedvesmojoši notikumi riņķī, ka būtu feini to izmantot.

Nezinu, cik tas ir iespējams, bet es būtu priecīga, ja mēs šeit - forumā padiskutētu un tiktu līdz kādam kopsaucējam. Kā "vietējais" un kā katru gadu, palīdzēšu noorganizēt tehniskās lietas - ēšanu, gulēšanu un atpūtu skaistā vietā kopā ar savu mīļoto hobiju, bet pr-mu gan veidojam visi kopā.
Tagad jau pierasts, ka tiek piedāvātas nometnes ar nopietnām programmām, bet es smejos, ka neesmu šo nometni "dzemdējusi", ka tā ir kopprojekts, tāpēc arī visi līdzatbildīgi :roll: Starp citu, vai nav apaļa jubileja šogad? Kurā gadā bija Pirmā? Vēl atceros, ka vienu gadu nebija...
Par pr-mu runājot, akceptēju Lapsas teikto, jo bieži tāda izdevība :thumbup: negadās, tāpat iespēju robežās centīšos palīdzēt realizēt Vaidavā jebko citu, ko izdomāsiet :D
Priekšlikums vēl papļāpāt tepat un tad uz maija sākumu ielikšu jaunu tēmu par pieteikšanos.
Dace

Atbildes: 132
Pievienojies: 09 Sep 2011 00:05
Atrašanās vieta: Valmiera, Rīga

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Burzīšanās

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis