Vasaras nometne Vaidavā - 2016.

Kopīgas tikšanās, labiskošana un/vai niķošanās „dzīvajā”

Vasaras nometne Vaidavā - 2016.

Atbildēt Dace » 09 Mai 2016 00:29

Sveikas!

Liekam jaunu bildi iekšā...
Esmu noskaidrojusi, ka galvenās lietas, kas attiecas uz vasaras nometni un mums, arī 2016. gadā paliek pa vecam :) Oficiālā pieteikšanās uz e pastu līdz 01. jūnijam.

2016. gada rokdarbnieku nometnes datumi - no piektdienas 29.jūlija pēcpusdienas līdz svētdienas 31. jūlija pēcpusdienai.

Piedāvājums arī šogad ir komplekss – 2 dienu nometne ar vai bez pusdienām. Pirmajā vakarā, t.i., piektdien, kopīgu ēšanu neplānojam, jo ir dažādi ierašanās laiki un var jau kaut ko vakariņām pa ceļam paķert līdzi.

Jūsu izvēlei 3 varianti:
1. Viena gultas vieta zem jumta( aptuveni 40vietas) - gan mājā, gan guļvietās pie lielās zāles izmaksās vienādi pēc principa, kas pirmais brauc... sestdien un svētdien ar pusdienām EUR 33.00, bez pusdienām EUR 26.00.

2. Viena guļvieta teltī ( vietas pietiks daudzām teltīm...) - sestdien un svētdien ar pusdienām izmaksās EUR 24.00, bez pusdienām EUR 17.00.

3. Ciemošanās bez nakšņošanas – sestdien un svētdien ar pusdienām izmaksās EUR 16.00, bez pusdienām EUR 9.00.
Ciemoties bez nakšņošanas būs iepēja pieteikties arī uz vienu dienu , maksājot attiecīgi ar pusdienām EUR 9.50 vai bez pusdienām – EUR 6.00 .

Ceru,ka priecājaties, ka tiekamies jau zināmajā, skaistajā vietā. Mūsu rīcībā, kā katru gadu, būs lielā svinību zāle, kur pusdienot, vakarēt utt. :clap:

Pieteikšanās līdz 01.jūnijam, jo esmu solījusi līdz šim datumam Marutai dot atbildi par dalībnieku skaitu. Priekšapmaksa līdz 01. jūlijam. Par dalību lūgums rakstīt uz e pastu dzijas@dzijas.lv
Piesakoties, lūgums izvēlēties vienu no piedāvātajiem 3 variantiem, norādīt vārdu , uzvārdu un Niku labiskajos vai musturā, ja tāds ir...
Atbildēšu e pastā par kontu, kur pārskaitīt naudu.

Diskusijas un ierosinājumus par un ap nometni un jautājumus, ja tādi radīsies, lūgums uzdot tepat labiskajos. Uz tiem, kas būs manā kompetencē, centīšos atbildēt. Tos, kurus nevarēšu atbildēt, gan jau atrisināsim tepat forumā, kopīgiem spēkiem.

Lūgums izteikt domas par kādu nometnes dalībniekus vienojošu elementu vai nodarbi. Varbūt gribat vienkārši atpūsties no ikdienas un tikai adīt, adīt un adīt ( tamborēšana, tējas dzeršana, peldēšana u.c.nodarbes netiek diskriminētas :) )
Last edited by Dace on 09 Mai 2016 08:47, edited 1 time in total.
Dace

Atbildes: 132
Pievienojies: 09 Sep 2011 00:05
Atrašanās vieta: Valmiera, Rīga

Re: Vasaras nometne Vaidavā - 2016.

Atbildēt Beta » 09 Mai 2016 08:03

Dace rakstīja:Varbūt gribat vienkārši atpūsties no ikdienas un tikai adīt, adīt un adīt ( tamborēšana u.c.nodarbes netiek diskriminētas :) )

Pie šī brīža garastāvokļa un fiziskā stāvokļa es balsoju par šo versiju! :roll: Bet "esot vilku barā, gaudošu līdzi", ja vien nometnes brīdī spēšu un gribēšu ;)

P.S. Kad būs pienācis tuvāk, došu atsevišķu ziņu par laiku, kad varēšu "ar mersedesu" izbraukt no Rīgas 5.dienas pēcpusdienā (?), tā ka uz ass varētu būt kādas vietas brīvas (max. 4). Bet vēl atsakos ko skaidri teikt, jo esmu "Vinnija Pūka bites" :lol:
Lietotāja avatars
Beta

Atbildes: 206
Pievienojies: 08 Sep 2011 21:20

Atbildēt silis1 » 09 Mai 2016 14:01

šogad mammu iepazīstināšu ar mūsdienu "vakarēšanas" iespējām - izbraukšana no Dominas puses jau rīta pusē, jo atvaļinājums... pa ceļam varbūt kaut kur dabā izkustēsimies, lai nepieklājīgi agri neierastos - būs 1 brīva vieta auto :) + Binga
Last edited by silis1 on 11 Mai 2016 11:14, edited 1 time in total.
silis1

Atbildes: 84
Pievienojies: 08 Nov 2012 13:28

Atbildēt Binga » 11 Mai 2016 10:38

Super! silis1, piesakos līdzbraucējos abos virzienos.
Lietotāja avatars
Binga

Atbildes: 561
Pievienojies: 22 Aug 2011 20:10
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt farilis » 17 Mai 2016 09:49

Es ar šoreiz pieteicos, sanāk man brīva tā nedēļas nogale, tagad nepacietīgi trinos gaidot apstiprinājuma vēstuli :D
farilis

Atbildes: 109
Pievienojies: 30 Okt 2011 11:34
Atrašanās vieta: Skrīveri.

Atbildēt Dace » 17 Mai 2016 13:19

farilis rakstīja:Es ar šoreiz pieteicos, sanāk man brīva tā nedēļas nogale, tagad nepacietīgi trinos gaidot apstiprinājuma vēstuli :D

Starp citu Tu dabūji maz paciesties, jo es drusku sakrāju :) Šobrīd gan jūtos visiem atbildējusi :roll: Ziņojiet, ja kāds ir pieteicies, bet nav saņēmis atbildes vēstuli no manis.
Dace

Atbildēt farilis » 17 Mai 2016 13:48

Dace rakstīja:
farilis rakstīja:Es ar šoreiz pieteicos, sanāk man brīva tā nedēļas nogale, tagad nepacietīgi trinos gaidot apstiprinājuma vēstuli :D

Starp citu Tu dabūji maz paciesties, jo es drusku sakrāju :) Šobrīd gan jūtos visiem atbildējusi :roll: Ziņojiet, ja kāds ir pieteicies, bet nav saņēmis atbildes vēstuli no manis.

Tas jau nekas,ka bija jāgaida,viss kārtībā. Labs nāk ar gaidīšanu! ;)
farilis

Atbildes: 109
Pievienojies: 30 Okt 2011 11:34
Atrašanās vieta: Skrīveri.

Atbildēt Enita » 17 Mai 2016 17:35

Es pieteicos, bet atbildi nesaņēmu. Ar pacietību gaudu. :!: :!:
Enita

Atbildes: 10
Pievienojies: 01 Jūn 2014 16:53

Atbildēt Dace » 17 Mai 2016 19:02

Enita rakstīja:Es pieteicos, bet atbildi nesaņēmu. Ar pacietību gaudu. :!: :!:

Darīts :!:
Dace

Atbildēt susure » 18 Mai 2016 23:52

Vispār jau maz ir iznācis paadīt, bet uz nometni varbūt varētu meitenes pavilkt no vecajām omīšu pūralādēm kautko ārā,
tādu labi senu, kožu saēstu. Tur mēdz aizķerties visādi dārgumi. Es domāju netikai adījumus.
Kā gribas arī ko jaunu redz'ēt!

Meitenes, kā es esmu noilgojusies pēc Jums visām!
susure

Atbildes: 73
Pievienojies: 24 Aug 2011 14:57

Nākošais

Atgriezties uz Burzīšanās

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis