Liekam jaunu bildi iekšā - vasaras nometne Vaidava 2014

Kopīgas tikšanās, labiskošana un/vai niķošanās „dzīvajā”

Re: Liekam jaunu bildi iekšā - vasaras nometne Vaidava 2014

Atbildēt Anča » 21 Jūl 2014 18:45

Zekje, liels paldies.
Zumza, droši ņem ko vēlies. Jauki, ka patīk.
Anča

Atbildes: 18
Pievienojies: 13 Dec 2012 15:46

Atbildēt Lapsa » 21 Jūl 2014 19:22

Es arī pārīti paņemšu, labi?
Lietotāja avatars
Lapsa

Atbildes: 247
Pievienojies: 20 Aug 2011 05:46

Atbildēt Anča » 22 Jūl 2014 08:21

Lapsa, ņem, ņem. Priecājos, ka noder.
Anča

Atbildes: 18
Pievienojies: 13 Dec 2012 15:46

Atbildēt Binga » 22 Jūl 2014 09:50

Man bēda - fotoaparāta atmiņas karte noplauka un paliku bez bildēm. :( :cry:
Lūdzu, padalieties ar platmales aprakstu :roll:
Lietotāja avatars
Binga

Atbildes: 561
Pievienojies: 22 Aug 2011 20:10
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Murkšķis » 22 Jūl 2014 16:16

Binga rakstīja:
Lūdzu, padalieties ar platmales aprakstu

Un pastāstiet arī, kādu stieplīti labāk malai izmantot un kur tādu var dabūt. :roll:
Murkšķis

Atbildes: 100
Pievienojies: 22 Aug 2011 00:46

Atbildēt Dace » 22 Jūl 2014 16:24

Paldies par PALDIES, par atsaucību un bildēm :)
Man te drusku tādas pēcnometnes pārdomas :roll: – starp „divreiz vienā upē nevar iekāpt” un to, ka braucot uz Vaidavu viss ir tik ļooooti prognozējams – pat pulksteņa laiki nemainās un arī laika apstākļi gandrīz nemainīgi :thumbup:
Vai izrēķinājāt, ka nometne notiek jau septīto gadu, bet piekto reizi Vaidavā?
Jau ir un būs citas rokdarbnieku nometnes ar nopietnām un mazāk nopietnām programmām...
Lasot forumu, redzot prieku par atkalsatikšanos un radošajiem ieguvumiem Vaidavā, dzirdot, ik pa laikam skanošos smieklus,izjūtot vietas foršo auru, šķiet, ka viss jau ir kārtībā, ka šī ir tā savādākā nometne, kurā kopā ar līdzīgi domājošajiem, nododoties sev iemīļotajai nodarbei, atpūšamies no visas pasaules ( atļaušos neuzskaitīt visus klostera noteikumos minētos subjektus un objektus).
Arī es esmu atpūtusies un prieks bija satikties, tomēr, ja piekrītat Kerijas teiktajam - šis nu reiz ir pasākums, ko sāk gaidīt jau no tā mirkļa, kad tiek iekāpts mašīnā, lai dotos prom no iepriekšējā..., bet gribat kaut ko pamainīt, tad ziniet, ka vienmēr esmu atvērta priekšlikumiem un pat ļoti labprāt tos gribētu no Jums dzirdēt.
Vēl nedaudz runājot par nometni, zem vienas no gultiņām pie lielās zāles, ir atradusies Highlander fice (pilnīgi svaiga, nelietota, skaisti bēšīgi brūnos toņos ). Lūgums pieteikties īpašnieci.
Last edited by Dace on 22 Jūl 2014 21:17, edited 2 times in total.
Dace

Atbildes: 132
Pievienojies: 09 Sep 2011 00:05
Atrašanās vieta: Valmiera, Rīga

Atbildēt zane » 22 Jūl 2014 21:05

Labdien,

Paldies organizatoriem par jauko pasākumu un sevi arī varu drusku uzlielīt, ka tomēr saņēmos un aizbraucu, vienu brīdi drusku tā kā tomēr šaubījos. Satiku fantastiskas dāmas un redzēju daudz jauku darbu un radu iedvesmu arī sev.
Es kā tāds "svētdienu" adītājs, kas faktiski pirmo reizi saņēmās uz šādu nedaudz avantūru un varbūt arī drusku kā pie pirmās reizes visu pavēroju no malas, varu teikt, ka jā - varbūt ir vērts padomāt par kādu vienojošu elementu, kas visas tomēr nedaudz atsevišķās kompānijas apvienotu vairāk.
Mani ļoti uzrunāja lielā telpa, kurā kaut arī tā ir patumša var uz "ātru roku" sestdienas rītā iekārtot kādu tematisku izstādi, iepriekš sarunājot tēmu. Mani, piemēram, jau kādu laiku pavada doma, ka būtu interesanti izlikt apskatei darbus, kas radušies pirms 20- 25 gadiem. Es domāju visiem varētu būt interesanti, it sevišķi jaunāka gada gājuma adītājām, paskatīties ar kādiem materiāliem tad adīja un cik ļoti tas varētu būt atšķirīgi no šodienas un varbūt arī otrādi - atšķirība būtu faktiski nemanāma, jo arī tad mēs centāmies meklēt kaut ko interesantu un atšķirīgu. Iekārtojot tādu arī būtu zināma darbošanās visiem kopā.
Var uzaicināt kādu viesi, kas stāstītu - par modi, par krāsām, par dzijām, par ... varbūt, ka tas nedaudz sadārdzinātu pasākumu, bet tas arī būtu risināms. Pie tam speciālisti šādi jau būtu arī uz vietas meklējami, nemaz nav no malas jāaicina.
Tādas ir manas pārdomas pēc pasākuma un ceru, ka mums kopā izdosies arī nākamajā gadā satikties un labi pavadīt laiku kopā ar hobiju (vai citām tas ir arī pamatdarbs).
zane

Atbildes: 4
Pievienojies: 25 Sep 2013 19:33

Atbildēt inka » 23 Jūl 2014 00:04

Paldies par brīnumjauko pasākumu, tas ir tik lieliski - pavadīt trīs dienas nedomājot ne par ko citu kā vien adīšanu, baudīt brīnišķīgo laiku un adītāju kompāniju.
Beidzot pašķiroju bildes no sava fotoaparāta (nepublicētas palika lapas no žurnāliem). Ja kādai ir iebildumi pret savas bildes publiskošanu, sakiet, ņemšu laukā. Pamatideja bildēm bija daudzās idejas un darbi, un noskaņa. Kā pie katra jauna darba sākumā ir viens skatītājs, tad vēl kāds, tad vēl un tad jau kā spiets bariņš riņķī :)
https://plus.google.com/photos/100303738495873865127/albums/6038988611195176801?authkey=CM7P9_Du8975Ng
Lietotāja avatars
inka

Atbildes: 16
Pievienojies: 20 Aug 2011 14:50

Atbildēt fiasko » 24 Jūl 2014 20:45

Vai, man atkal traki patīk tieši šī absolūti neformālā un neplānotā gaisotne, kad vienīgais puslīdz saistošais brīdis irn pusdienas :) Citus gadus jau ir arī bijušas vairāk kādas meistarklases, bet arī ne jau nu ar mega organizētas, bet tāpat esmu mācījusies svingā adīt, mežģīņu galdautu shēmas un iesākumus saprast un vēl jau šo un to. Šogad gan nē :)

Baaaigi labi joprojām :) Un varu tikai ieteikt - ir vērts piektdienu darbā paņemt brīvu un jau agrā pēcpusdienā ierasties Vaidavā.
Lietotāja avatars
fiasko

Atbildes: 282
Pievienojies: 23 Aug 2011 09:17

Atbildēt baiba » 24 Jūl 2014 21:56

Es esmu viena no "vecbiedriem"...esmu visās 7 bijusi. Patiesībā nezinu kā ir labāk. Daudzas interesantas lietas es ieraudzīju tikai tagad - citu fotogrāfijās. Protams, būtu labāk, ja visi visu redzētu, paspētu un nepalaistu gar ausīm...bet ir viens bet - ir vajadzīgs viens, kurš ORGANIZĒ.
Šobrīd tas ir labdarības projekts, no kura neviens neko nepelna (viesu māju un pusdienu gatavotājus neskaitot) un viss ir pašu rokās.
Ja tā dikti smalki gribētu saplānot un aicināt vēl ko izglītojošu no malas, tad noteikti pieaugtu izmaksas un tas būtu šķērslis daudzām dalībniecēm (vēl pie dalības maksas jāskaita nokļūšana līdz Vaidavai).
Bet ir traki labi, ja izdodas realizēt ko tādu, kā puķaino sienu Valmierā pagājušogad, atliek tikai laicīgi izdomāt.
Par izstādi - doma jau laba, bet ja ar sabiedrisko transportu ir jāved soma, pārtika, makšķernieku krēsls tad katrs sīkums ir no svara un neko daudz lieku līdzi neaizvedīsi. Esam jau kāderiz apsvēruši domu par tērpu skati. Varbūt kādreiz arī izdosies realizēt to ideju. Man šī ir sāpīga tēma, jo esmu bez sava mersedesa pie pakaļas (toties man ir XXXL Kiplings :lol: )
Tagad, kamēr vēl svaigas atmiņas varbūt varētu piefiksēt idejas.
- varbūt konkursu par smukāko makšķernieka (sorry - adītājas krēslu)
- jeb oriģinālāko ID karti, kur niks interesanti noformēts.
Man pašai visforšākais liekas tieši tas neformālisms, kad viss notiek pēc giv&get principa (tas ir - dot un ņemt) Kā susure, kas dāvināja citiem pērļainas rokasprādzītes.
Ja nebūtu Daces, kas uzņēmusies viesu māju iepriekš saorganizēt, diezin vai vispār kas sanāktu, ir jau bijuši precedenti..
Tā kā - karogs rokā un uz priekšu. Krājam idejas un domājam par nākošo gadu.
Lietotāja avatars
baiba

Atbildes: 418
Pievienojies: 19 Aug 2011 21:11

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Burzīšanās

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis