Vasaras nometne

Kopīgas tikšanās, labiskošana un/vai niķošanās „dzīvajā”

Re: Vasaras nometne

Atbildēt zumza » 08 Mai 2014 16:52

Lietotāja avatars
zumza

Atbildes: 97
Pievienojies: 20 Aug 2011 12:32

Atbildēt zekje » 08 Mai 2014 18:20

Drīkst tak būt šajā forumā bez pieredzes musturā? Ne visi zina noteikumus, īpaši, ja tie netiek pārpeistoti uz šo forumu. Izlasīju vecos kašķus. Mana pozīcija ir 1:1, kā to jau aprakstīja augustīne ar identisku plānu un uzskatiem, un vēlmēm, tāpēc es neatkārtošos.
zekje

Atbildes: 155
Pievienojies: 19 Mar 2012 13:53

Atbildēt Kefīrs » 08 Mai 2014 20:17

Zekje
Nu kas par bubināšanu?? Ja pateikts, ka šis pasākuma formāts piemērots bērniem, tad nav... Tu taksh uz tejateri neej ar zidaini? Uz naktsklubu? Tieši tik pat sekmīgi varētu bubināt pie naktskluba durvīm un teikt- man taa gribas dejot, berns mierīgs, naktsklubs mani dikriminē utt.
Ja visi runā aplinkus, tad varu pateikt tieši - man nav nekas pret bērniem( pat jānorāda, ka lielākā daļa no tiem ir apburoši)', bet Vaidavas nometnē nevēlos dzirdēt bērnus ne sekundi. Gribi laiku un uzmanību tikai adatumāsām un adīklim!
Piedod, ja skarbi, bet nu tā viš i!
Lietotāja avatars
Kefīrs

Atbildes: 118
Pievienojies: 20 Aug 2011 07:21

Atbildēt zekje » 08 Mai 2014 20:43

Kefīr, tur jau tas joks, ka "pasākuma formāts" ir ticis izziņots pirms gadiem pieciem un nevis šeit, bet musturā. Es par šo niansi kā noteikumu, kas nav apstrīdams (un es ar Trīnes uzstādījumiem nestrīdos), uzzināju vakar vakarā no fiasko postskriptuma. Un nevis pirms gada, un nevis reizē ar šī gada nometnes izziņošanu. Saproti jel - grūši tagad pārplānoties, jo man jau bija "vsjo zahvačeno". Komunikācijas kļūdiņa, nekas vairāk.
zekje

Atbildēt tamboradata » 08 Mai 2014 20:48

Esmu ļoti ļauna sieviete, kas necieš mazu bērnu brēkuļošanu, streipuļošanu starp adīkļiem un tamlīdzīgas bēbju un ar to māmuliņu izdarības, tā kā varu sabojāt kādai brīvdienas, ja nu kas.... jo ieradīšos pavisam noteikti!... nedraudu, brīdinu. Ja nu kāda grib egoistiski uzspiest sava bērna klātbūtni, tad citiem ir tiesības būt tikpat nejaukiem!
Lietotāja avatars
tamboradata

Atbildes: 88
Pievienojies: 23 Aug 2011 20:31

Atbildēt fiasko » 08 Mai 2014 21:00

Ūj, sacēlu mazo vētru.
Nu tā jau ir, ka droši vien pie tā vispārējā apraksta būtu vērts piekabināt klāt info par pasākuma būtību :)

zekj, tev aukle kāda nav, ko tai dienā, kad brauktu, varētu līdzi paņemt, lai pastaigā apkārt un bērniņu paauklē?
Lietotāja avatars
fiasko

Atbildes: 282
Pievienojies: 23 Aug 2011 09:17

Atbildēt zekje » 08 Mai 2014 22:11

fiasko
Tak man jau viss bija izdomāts. Sākumā mēģināju sarunāt mammu, jo viņa arī cako, pie tam 100x aktīvāk par mani, un viņai kā adītājai būtu interesanti. Domāju - mēs uz maiņām mazo ucinātu. Mamma pat piedāvājās stāvēt aiz šlagbauma ar ratiem. Bet izrādās, ka viņa ir jau aizņemta uz tiem datumiem. Tad nu es domāju, ka pati tikšu galā - izlikšu segu paēnī, jo ja bērns jau rāpos, tad sega zālē darbojas identiski kā sētiņa. Vai sadabūšu ergosomu goda apļiem. Pasēdētu pa dienu vienkārši izbaudot sabiedrību, pie kuras es netieku jau vairāk nekā pusgadu. Nu un te pieminētā pledvāvere ar dvīnēm - es ar dvīņiem arī nekur nebrauktu. Es nebrauktu arī ar lielo meitu. Toties Bērns Nr.2 man ir sanācis tik feins, ka ir bez kauna rādāma sabiedrībai, bez tam man līdz Ezergribiešiem ir nieka 45 minūtes ar auto. Man nav uķipuķi sindroma, un galva man ir ne tikai ēšanai.

Un tak runa vispār vairs nav par mani, nedz arī par citu dāmu, khemm, emocijām mazu bērnu sakarā, bet par līdz šim nezināmajiem noteikumiem. Tas, ka tie nav tikuši pateikti skaidri, liecina arī skudriņas jautājums par iespējamo dalību. Es noteikti esmu par noteikumu ievērošanu, jo esmu līdz kaulam principiāla. Tik principiāla, ka katru gadu pirmajā lapā boldētu pasākumam esenci un noteikumus.
zekje

Atbildēt Lapsa » 08 Mai 2014 22:21

Runa nav par bērna vecumu un mierīgumu, runa ir par pre-ce-den-tu! Atbrauks šogad viena ar bērnu, nākamgad divas-trīs-piecas ar bērniem un vsjo, kirdik pasākumam! Ne tāpēc tika dibināts adītāju klosteris. Es esmu ļauna, zvērīga un nikna un nemīlu bērnus, pat ar majonēzi ne!
Lūdzu, godājamie foruma administratori un/vai moderatori, uzrakstiet noteikumus! Kā ieboldēt trīsstāvīgi, lai mani sadzird?
Lietotāja avatars
Lapsa

Atbildes: 247
Pievienojies: 20 Aug 2011 05:46

Atbildēt zekje » 08 Mai 2014 22:27

Lapsa, tak atslābsti - es netaisos braukt ar mazo, es to skaidri pateicu, ka esmu par noteikumu ievērošanu. Un priecājos, ka noteikumus uzzināju tagad, nevis Jūlija viducī, ierodoties nometnē.
zekje

Atbildēt Lapsa » 08 Mai 2014 22:29

Nē, es neatslābšu! Noteikumi ir vajadzīgi. Lai tos var ielikt melnC uz balta katru gadu.
Lietotāja avatars
Lapsa

Atbildes: 247
Pievienojies: 20 Aug 2011 05:46

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Burzīšanās

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis