Vasaras nometne

Kopīgas tikšanās, labiskošana un/vai niķošanās „dzīvajā”

Re: Vasaras nometne

Atbildēt marucis » 28 Mar 2014 01:45

Būšu,būšu! Kā saptotu,tad nometne notiek jūlijā. Labi, man taisni šogad tajā laikā ir atvaļinājums. :roll:
marucis

Atbildes: 15
Pievienojies: 08 Jūl 2013 20:28

Atbildēt zekje » 10 Apr 2014 09:33

Nodomu kļūdas labojums. Centīšos būt uz vienu - galveno - dienu, bez nakšņošanas, ar bebi.
zekje

Atbildes: 155
Pievienojies: 19 Mar 2012 13:53

Atbildēt skudrinja » 05 Mai 2014 20:22

man ar ļoti griētos braukt! Būtu arī tāda iespēja, taču ko darīt ar bēbi??? Manējā pa naktīm gan nekoncertē...
skudrinja

Atbildes: 19
Pievienojies: 16 Dec 2011 21:09

Atbildēt fiasko » 07 Mai 2014 19:05

Gaidāuinfo par maksu un priekšapmaksu :) Kalendārā ierakstīts un plānā varbūt paņemt to piektdienu vispār no darba brīvu.

P.S. Cik nu atceros, tad šīs nometnes viens no sākotnējiem pamatuzstādījumiem: baudām dzīvi bez vīriem, draugiem, bērniem, kaķiem un suņiem (Braiens un Maša ir saimnieki!) Varbūt gadu gaitā kas mainījies, bet skaļi izteikts gan nav.
Lietotāja avatars
fiasko

Atbildes: 282
Pievienojies: 23 Aug 2011 09:17

Atbildēt zekje » 07 Mai 2014 20:25

Cik nu atceros, tad šīs nometnes viens no sākotnējiem pamatuzstādījumiem: baudām dzīvi bez vīriem, draugiem, bērniem, kaķiem un suņiem (Braiens un Maša ir saimnieki!) Varbūt gadu gaitā kas mainījies, bet skaļi izteikts gan nav.

Ā, tad mans šeptēšanās gemorojs atceļas. Ok, gaidīšu līdz bērns pats ēdīs.
zekje

Atbildēt zekje » 08 Mai 2014 10:28

Es tomēr nolēmu pabubināt. Biju sapratusi, ka nometnes ir tad, ja sieviete pati vēlas atpūsties no saviem bērniem un citiem mājdzīvniekiem. Bet tagad sanāk, ka cakotāja, kurai ir zīdāms bērns, kurš pat vēl neapzinās sevi kā atsevišķu cilvēku, bet domā, ka ir mammas piedēklis (tas notiek ap 9 mēnešu vecumu) tiek diskriminēta. Ja man būtu pudeļbērns vai mana sirdsapziņa ļautu viņu nogrūst un dabūt bērnam psihōtraumu, es būtu welkomēta? Es pareizi sapratu? Nenu, ja tādi ir noteikumi, es tos akceptēju. Bet tādā gadījumā man ir viedoklis par noteikumu ētiskumu.
zekje

Atbildēt susure » 08 Mai 2014 15:25

Tiesības piedalities nometnē ir visiem, kas piekrīt noteikumiem. Vispār jau tagad ļoti populāri bīdīt tiesības, kuram tiks lielākas.
Ar bērnu taču var doties uz daudzām citām vietām, piemēram , pavadīt nedēļas nogali lielveikalā.
Ar kašķi var panākt tikai to, ka visa foršā kompānija izput. Starp citu, arī pledvāvere nebrauca, kad dvīnītes bija maziņas.
Lai gan man patiesībā ir vienalga.
susure

Atbildes: 73
Pievienojies: 24 Aug 2011 14:57

Atbildēt baiba » 08 Mai 2014 15:48

Šī diskusija ir veca kā pasaule. Žēl, ka neprotu meklēt vecajās Mustura pļāpās. Tur riktīgi tika pūka izmesta par šo tēmu.
Mani sveši bērni netraucē, ja vien fiziski nekāpj uz galvas.
Bet vai bērnu māmiņa spēs pilnvērtīgi izbaudīt pasākumu? Droši vien, ka nē. Tās, kas līdzīgos pasākumos (ir bijuši precedenti) ir braukušas ar visiem bērniem, nākamajā reizē vairs neparakstās uz tādām atrakcijām.
Lietotāja avatars
baiba

Atbildes: 418
Pievienojies: 19 Aug 2011 21:11
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt Lapsa » 08 Mai 2014 16:32

Nometne tika pozicionēta kā adītāju nometne, tā tam būs būt un tā tam būs palikt! Atpūta no vīriem, bērniem, suņiem, kaķiem, ķēķa darbiem un vešmašīnām. Laipni velkomētas visas, kas zem tā gatavas parakstīties. Bērns maziņš un nevari atstāt? Pacieties gadiņu. Gan izadīsies un iztusēsies. Dzīve gara!
Lietotāja avatars
Lapsa

Atbildes: 247
Pievienojies: 20 Aug 2011 05:46

Atbildēt Dolly » 08 Mai 2014 16:46

Nu mani gan nedaudz patraucēja tas , ka mammai nepārtraukti bija jāapsauc savs bērns. Nu neaizrādīju es ,ka pasākums tomēr ir tikai un vienīgi mums adītājām. Un iepriekšējos gadus jaunās māmiņas šo nosacījumu ir respektējušas un ieradušās nākošajā gadā.
Lietotāja avatars
Dolly

Atbildes: 54
Pievienojies: 27 Aug 2011 07:38
Atrašanās vieta: Liepāja

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Burzīšanās

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis