Vasaras nometne

Kopīgas tikšanās, labiskošana un/vai niķošanās „dzīvajā”

Vasaras nometne

Atbildēt Dace » 16 Mai 2013 21:11

Neskatoties uz to, ka Ingrīda (Binga, arī Big ) uz dažiem e pastiem jau ir izsūtījusi vēstules ar ziņu par vasaras nometni Burtniekos, pilnīgi ticama un labā ziņa ir tā, ka ir mainījusies nometnes vieta uz jau iesildīto un skaisto vietu pie Marutas Vaidavā. Datumi tie paši - no piektdienas 2. augusta pēcpusdienas līdz svētdienas 4. augusta pēcpusdienai.

Tiem, kas vēl nav bijuši http://www.ezergribiesi.lv/lv/photos/
Ieskatam no citiem gadiem http://needleb.wordpress.com/2010/07/21 ... -nometnes/

Ņemot vērā, ka šis nav biznesa projekts un nevienam nav tā īsti laika ar to nodarboties, šī gada piedāvājums būs stipri novienkāršots.
Piedāvājums ir komplekss – 2 dienu nometne ar vai bez pusdienām. Pirmajā vakarā, t.i., piektdien, kopīgu ēšanu neplānojam, jo ir dažādi ierašanās laiki un var jau kaut ko vakariņām pa ceļam paķert līdzi.

Jūsu izvēlei 3 varianti:
1. Viena gultas vieta zem jumta( aptuveni 40vietas) - gan mājā, gan guļvietās pie lielās zāles = pēc principa, kas pirmais brauc... sestdien un svētdien ar pusdienām izmaksās Ls 21( 2xLs8 + 2xLs2.50 ), bez pusdienām Ls 16.00(2xLs8).
2. Viena guļvieta teltī ( vietas pietiks daudzām teltīm...) - sestdien un svētdien ar pusdienām izmaksās Ls 15(2xLs5 + 2xLs2.50), bez pusdienām Ls 10.00( 2xLs5).
3. Ciemošanās pa dienu – sestdien un svētdien ar pusdienām izmaksās Ls 9( 2xLs2+2xLs2.50), bez pusdienām Ls 4.00( 2xLs2).
Ciemoties bez nakšņošanas būs iepēja pieteikties arī uz vienu dienu , maksājot attiecīgi ar pusdienām Ls 4.50( 2+2.50) vai bez pusdienām - Ls 2.00.

Pieteikšanās līdz 23. maijam., jo esmu solījusi līdz šim datumam Marutai dot atbildi. Priekšapmaksa līdz 20. jūlijam. Par dalību lūgums rakstīt uz e pastu dzijas@dzijas.lv Piesakoties, lūgums norādīt arī Niku labiskajos vai musturā, ja tāds ir...
Atbildēšu e pastā par kontu, kur pārskaitīt naudu.

Diskusijas par un ap nometni un jautājumus, ja tādi radīsies, lūgums uzdot tepat labiskajos. Uz tiem, kas būs manā kompetencē, centīšos atbildēt iespējami operatīvi ( lūgums būt pacietīgām). Tos, kurus nevarēšu atbildēt, gan jau atrisināsim tepat forumā, kopīgiem spēkiem.

Kaut arī šogad cenas ir augstākas ( mājas lapā gan šodien vēl bija redzamas vecās cenas ), ceru ka priecājaties, ka nometne atkal būs jau zināmajā, skaistajā vietā. Bez tam tā ir ērtāk sasniedzama, mūsu rīcībā atkal būs lielā svinību zāle, kur pusdienot utt.
Last edited by Dace on 19 Jūn 2013 20:43, edited 1 time in total.
Dace

Atbildes: 132
Pievienojies: 09 Sep 2011 00:05
Atrašanās vieta: Valmiera, Rīga

Re: Vasaras nometne

Atbildēt inka » 17 Mai 2013 12:44

Super ziņa!
Viens jautājums - kā organizatori un "vecie" dalībnieki domā, vai var ņemt līdz kādu jauniņo, kas vēl nav Musturnometnēs apgrozījies un arī labiskos un musturu tik pa gabalu pazīst?
Lietotāja avatars
inka

Atbildes: 16
Pievienojies: 20 Aug 2011 14:50
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt baiba » 17 Mai 2013 13:46

inka
"Vecie" dalībnieki domā, ka noteikti var.
Tu tak to cilvēku pazīsti un zini vai tur iederēsies ;)
Ka tik prot adīt :lol:
Lietotāja avatars
baiba

Atbildes: 418
Pievienojies: 19 Aug 2011 21:11

Atbildēt Lapsa » 17 Mai 2013 14:14

inka
Man šķiet nometnes lielākais pluss ir tas, ka mēs iepazīstam jaunus dalībniekus.
Lietotāja avatars
Lapsa

Atbildes: 247
Pievienojies: 20 Aug 2011 05:46

Atbildēt Dace » 17 Mai 2013 19:30

Pieļauju, ka augtāk minētais izklāstījums par vasaras nometni ļoooti saprotams ir tikai man :D , jo esmu par to domājusi un uzlikusi uz papīra.Tāpēc vēlreiz gribētu pievērst uzmanību, ka šī gada piedāvājums ir komplekss - nometne ir plānota no piektdienas pēcpusdienas līdz svētdienas pēcpusdienai ar vai bez pusdienām , jo viesu namu esam noīrējuši uz nedēļas nogali. Izņēmums ir 3. variants, kad varat izvēlēties ciemoties vai nu sestdien, vai svētdien, vai arī abas dienas.
Ja gribas kā citādi, tad jāsarunā un jānorēķinās pašiem nometnes dalībniekiem savstarpēji. Diemžēl nevaram nodrošināt tik sīku uzskaiti, kurš gulēs vienu, kurš tanī pašā gultā otru nakti. :roll:
Dace

Atbildēt Dace » 20 Mai 2013 11:27

Vēl kopējai informācijai...
Meitenes, mēs nevaram piedāvāt konkrētas istabiņas - kad atbrauksiet, tad uz vietas skatīsieties,cik liela esat kompānija, vai sanāks gulēt mājā, vai guļvietās pie lielās zāles. Zinu tikai konkrētu vietu skaitu zem jumta.
Dace

Atbildēt farilis » 22 Mai 2013 10:35

Nu mani savukart tieši biedē tā neziņa, kas tad īsti būs ar guļvietām. Nevienu vaigā nepazīstu, uz Rīgas tusiem netieku, kompānijas zināmas tātad man nav. Brauktu viena. Bet teltī gulēt vai uz matrača pēc dziesmu svētkiem man nez vai gribēsies. Tur to gulešanu kopējā telpā jau visai vasarai būsu izbaudījusi gana . :roll:
farilis

Atbildes: 109
Pievienojies: 30 Okt 2011 11:34
Atrašanās vieta: Skrīveri.

Atbildēt fiasko » 22 Mai 2013 11:45

farilis rakstīja:Nu mani savukart tieši biedē tā neziņa, kas tad īsti būs ar guļvietām. Nevienu vaigā nepazīstu, uz Rīgas tusiem netieku, kompānijas zināmas tātad man nav. Brauktu viena. Bet teltī gulēt vai uz matrača pēc dziesmu svētkiem man nez vai gribēsies. Tur to gulešanu kopējā telpā jau visai vasarai būsu izbaudījusi gana . :roll:

Gribu iedrosinat, ka nav tik traki :) Ir gulets lielaja telpa jau 3 gadus. Ta nav liela sporta zale, bet normali katram sava gultina (velams panemt lidzi kabatas lukturiti). Istabas, kas maja, jau ari nav vienvietigie numuri.
Lietotāja avatars
fiasko

Atbildes: 282
Pievienojies: 23 Aug 2011 09:17

Atbildēt farilis » 22 Mai 2013 12:08

Nu un kā ar ēšanu? Lab, pusdienas var iekļaut cenā. bet brokastu kafija? Vai pašai jāņem līdzi, vai ir kur nopirkt? vai kā?
farilis

Atbildes: 109
Pievienojies: 30 Okt 2011 11:34
Atrašanās vieta: Skrīveri.

Atbildēt baiba » 22 Mai 2013 12:11

farilis
Par šito nestreso. Tāpat jau gulēt sanāk minimāli. Un gultiņas ir pavisam normālas.
Es parasti uz šitādiem pasākumiem cenšos ņemt to ogļraču pieres lukturi (ja vien neaizmirstu). Tas noder arī tad, ja vakarā nav ideāls apgaismojums un adīklis tāds tumšāks.
Lietotāja avatars
baiba

Atbildes: 418
Pievienojies: 19 Aug 2011 21:11

Nākošais

Atgriezties uz Burzīšanās

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis