Publiskās adīšanas diena jeb Knit in Public

Kopīgas tikšanās, labiskošana un/vai niķošanās „dzīvajā”

Re: Publiskās adīšanas diena jeb Knit in Public

Atbildēt Murkšķis » 15 Jūn 2015 23:52

Jums vajadzētu saorganizēties kopā vairākām un tad to lielo spoli sadalīt.
Murkšķis

Atbildes: 100
Pievienojies: 22 Aug 2011 00:46

Atbildēt Tina » 16 Jūn 2015 08:19

Es arī labprāt gribētu 100-200 gramus dzintara diega.
Lietotāja avatars
Tina

Atbildes: 95
Pievienojies: 20 Aug 2011 11:22
Atrašanās vieta: Rīga

Publiskās adīšanas diena jeb Knit in Public

Atbildēt Intuncītis » 16 Jūn 2015 08:51

Es labprāt izgreznotu savu dzīvi un ikdienu ar 100 gramiem dzintara diega.
Intuncītis

Atbildes: 182
Pievienojies: 25 Aug 2011 16:05

Atbildēt fiasko » 16 Jūn 2015 09:48

Aha, 100 g dzintara diega es arī gribētu!
Ja esam pietiekošā skaitā, tad es arī varētu uzrakstīt zinātniecei.
Bet pēc tam sadalei vajadzētu sadraudzēties droši vien ar kādu audēju un viņās spolējamo...
Lietotāja avatars
fiasko

Atbildes: 282
Pievienojies: 23 Aug 2011 09:17

Atbildēt susure » 16 Jūn 2015 10:21

fiasko rakstīja:Aha, 100 g dzintara diega es arī gribētu!
Ja esam pietiekošā skaitā, tad es arī varētu uzrakstīt zinātniecei.
Bet pēc tam sadalei vajadzētu sadraudzēties droši vien ar kādu audēju un viņās spolējamo...

Vau, cik ātri viss notiek....
Fiasko, varbūt vari uzrakstīt ( tu tākā tuvāk Rīgai nekē es), ņemot vērā, ka es arī kādus 200 g gribētu. Varbūt labāk vajadzētu vienoties, ka jau labaratorijā saspolē 100 g spolītēs.
Fiasko jau redzēja, kāds tas diegs dabā, varētu būt problēmas at svēršanu. Esmu gatava sponsorēt finansiāli šo pasākumu, lai nometnē varētu mantu sadalīt, ja tas pasākums izdotos.
susure

Atbildes: 73
Pievienojies: 24 Aug 2011 14:57

Atbildēt baiba » 16 Jūn 2015 10:26

Es laikam šoreiz atturēšos. Reāli tas diegs varētu būt lietojams lielos laukumos audumā, bet ne jau adit…jātin loti daudzās kārtās un rezultātā tikai pati adītāja sapratīs kas tā par mantu. Tas ir tas „iekšējais skaistums”, iekodētā vērtība. Es par prastu esmu tik augstām matērijām. Ja gribēšu ko ūber smalku uz 1mm adatām, tad ņemšu kādu itāļa tievo merīnvilnu vai Hāpsalu šaļļu dziju.
Te ir viena bilde no Dobeles Ceriņu neprāta izstādes, filigrāns darbs no dzintara diega (ja mani atmiņa neviļ). Manās acīs šie cimdi būtu tikpat vērtīgi un skaisti arī, ja būtu adīti no tikpat tieva gublāna.
Tik trausli un gaisīgi, ka gribas ierāmēt un pie sienas kā bildi.
Attēls
Lietotāja avatars
baiba

Atbildes: 418
Pievienojies: 19 Aug 2011 21:11
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt susure » 16 Jūn 2015 10:30

Par dzintara diegu - to man pati tā audēja stāstīja. Vairākās kārtās to diegu nemaz nav nekādas vajadzības likt. Viņa piedalījusies testēšanā, ārstnieciskā ziņā tam linu audumam ar vienkārtīgu un divkārtīgu dzintara diega piedevu, pamatojoties uz zinātniskiem mērījumiem, nav bijusi nekāda starpība.
susure

Atbildēt Lapsa » 16 Jūn 2015 11:01

Tā, es pārspēlēju uz 200 gramiem.
Lietotāja avatars
Lapsa

Atbildes: 247
Pievienojies: 20 Aug 2011 05:46

Atbildēt Murkšķis » 16 Jūn 2015 12:18

baiba rakstīja:Reāli tas diegs varētu būt lietojams lielos laukumos audumā, bet ne jau adit…jātin loti daudzās kārtās un rezultātā tikai pati adītāja sapratīs kas tā par mantu.

Kāpēc tad jāada ar vienu pašu dzintara diegu?? Tas būtu vājprāts. Es domāju to likt klāt vienā kārtā pie vilnas vai lina (gluži kā kazlēna mohēru liek klāt pie kaut kā). Esmu bildē redzējusi arī maučus no dzijas kopā ar dzintara pavedienu un lasījusi atsauksmes, ka zeķes ar šo diegu esot neatsveramas, jo dzintara labās īpašības saglabājas arī pavedienā. Tas jau arī tika radīts ārstnieciskiem nolūkiem (medicīniskiem audumiem).
Murkšķis

Atbildes: 100
Pievienojies: 22 Aug 2011 00:46

Atbildēt susure » 16 Jūn 2015 12:54

Murkšķis rakstīja:
baiba rakstīja:Reāli tas diegs varētu būt lietojams lielos laukumos audumā, bet ne jau adit…jātin loti daudzās kārtās un rezultātā tikai pati adītāja sapratīs kas tā par mantu.

Kāpēc tad jāada ar vienu pašu dzintara diegu?? Tas būtu vājprāts. Es domāju to likt klāt vienā kārtā pie vilnas vai lina (gluži kā kazlēna mohēru liek klāt pie kaut kā). Esmu bildē redzējusi arī maučus no dzijas kopā ar dzintara pavedienu un lasījusi atsauksmes, ka zeķes ar šo diegu esot neatsveramas, jo dzintara labās īpašības saglabājas arī pavedienā. Tas jau arī tika radīts ārstnieciskiem nolūkiem (medicīniskiem audumiem).

Es jau arī liku tikai vienu kārtiņu pie maučiem. No pircējiem, kas atgriežas un arī citiem iesaka no tīras vilnas adītus maučus sāpošām locītavām, pēdējā laikā esmu dzirdējusi daudz labu atsauksmju, tāpēc īpašos gadījumos gribētu piedāvāt arī ar dzintara diedziņu.
susure

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Burzīšanās

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis